anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kolejna absurdalna ankieta

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ @msniezek Wyszukałem sobie wyszukiwarką interesujące mnie przedmioty, kliknąłem w jeden z nich, i ...otworzyła się jego strona wraz z zasłaniającą wszystko ankietą zawierającą pytania na temat mojej oceny treści tej strony. 
Wszystkie macki mi opadły, jakżeż do chøľërÿ ciężkiej mam ocenić stronę w ankiecie, skoro owej strony nie mam szans obejrzeć bo mi ankieta zasłania? Zaprawdę powiadam wam, allegro zatrudnia "geniuszy" i "wizjonerów" którzy stworzyli "nowatorski" i "rewolucyjny" system pozyskiwania informacji od użytkowników.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

No ale nie trudno subiektywnie ocenić ten "owoc ich pracy".

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Znam grupę 4 grafików którzy cały dzień projektują opakowanie 1 produktu. Przedstawiłem szefowi swój projekt który zrobiłem w 30 minut, bardzo mu się spodobał.

W końcu za coś trzeba brać pieniądze - w allegro dniami i nocami projektują ankiety, analizy, wykresy - później nasówa się wniosek - trzeba podnieść prowizję tą oficjalną lub jakąś zakamuflowaną.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@majster_man widzisz dla szefa opakowanie może się podobać ale czy podobać się będzie dla komsumentów?

Tak samo i tu zrobili ankiety dla szefostwa się podoba a u użytkowników powoduje frustracje 😆

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@glenmoranghie rozumiem, że wyskakujące okno ankiety może być irytujące, jednak można ją szybko zamknąć i kontynuować zakupy. Między innymi w ten sposób chcemy dowiedzieć się co możemy poprawić, aby poruszanie się po Allegro było wygodne i efektywne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@la_nika , i na co mi takie odpowiedzi jak Twoje? Nie zadałaś sobie nawet tyle trudu by przeczytać ze zrozumieniem co napisałem. Irytujące nie jest samo to, że ankieta się pojawia, bo faktycznie bardzo łatwo ja zamknąć. Zamknąć bez wypełniania. Irytująca jest bezdenna głupota sposobu w jaki wprowadzono tą ankietę, bo ankieta pojawia się w momencie kiedy użytkownik nie będzie miał bladego pojęcia jak odpowiedzieć na pytania w niej zawarte. I to jest całe allegro, wprowadzanie debilnych, niefunkcjonalnych rozwiązań i konsultanci oraz moderatorzy allegro którzy nie czytają wypowiedzi użytkowników tylko odpowiadają na pałę. Dokąd będziecie jawnie olewać użytkowników będzie się na was wylewać fala krytyki. Fala za falą. W pocie czoła na to pracujecie. 

oznacz moderatorów