anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat - prośba o odblokowanie

kristoferos1992
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, wyświetla mi komunikat do każdej aukcji:

"To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz."

Pojawił się gdy chciałem zakupić doładowanie PayPal, a teraz wyświetla mi komunikat do każdego zakupu (czy piłka czy kapsułki do zmywarek które chciałem zakupić)

Niestety na czacie powiedzieli że minie po godzinie, a niestety dalej go mam. 

Może coś się uda zadziałać:) 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@kristoferos1992 Jeszcze "lepiej " mają licytujący w aukcjach którzy czekają do ostatnich chwil by okazyjnie coś wygrać i dostają taki komunikat . Po godzinie lub dłużej przywracają im możliwość tyle że aukcje obserwowane skończone a z wygranej cieszy się ktoś inny . Jeden mój klient też mi wspominał że notorycznie mu czasowo blokują bo za szybko licytuje i wygląda to podejrzanie . Z jednej strony przy 70-tce na karku powinno się cieszyć z takiego refleksu ale portal to widzi inaczej.

oznacz moderatorów

kristoferos1992
#7 Wielbiciel#

Acha.. no to pięknie. Polujesz na coś i taki "pół ban" bo konto nie mam zawieszone czy coś,ale nie mogę nic zakupić. Była teraz w Smart okazjach piłka i niestety nie kupiłem bo ten komunikat wyświetla. 

 

No nic czekam dalej.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kristoferos1992 Widzę, że oprócz ograniczeń zakupowych, została nałożona blokada. Proszę, napisz do nas mailowo przez ten formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kristoferos1992 Czyli coś narozrabiałeś > a nie dostałeś maila o blokadzie? > może wpadł do spamu i przegapiłeś.

oznacz moderatorów