anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat - prośba o odblokowanie

kristoferos1992
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, wyświetla mi komunikat do każdej aukcji:

"To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz."

Pojawił się gdy chciałem zakupić doładowanie PayPal, a teraz wyświetla mi komunikat do każdego zakupu (czy piłka czy kapsułki do zmywarek które chciałem zakupić)

Niestety na czacie powiedzieli że minie po godzinie, a niestety dalej go mam. 

Może coś się uda zadziałać:) 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@kristoferos1992 Jeszcze "lepiej " mają licytujący w aukcjach którzy czekają do ostatnich chwil by okazyjnie coś wygrać i dostają taki komunikat . Po godzinie lub dłużej przywracają im możliwość tyle że aukcje obserwowane skończone a z wygranej cieszy się ktoś inny . Jeden mój klient też mi wspominał że notorycznie mu czasowo blokują bo za szybko licytuje i wygląda to podejrzanie . Z jednej strony przy 70-tce na karku powinno się cieszyć z takiego refleksu ale portal to widzi inaczej.

oznacz moderatorów

kristoferos1992
#7 Wielbiciel#

Acha.. no to pięknie. Polujesz na coś i taki "pół ban" bo konto nie mam zawieszone czy coś,ale nie mogę nic zakupić. Była teraz w Smart okazjach piłka i niestety nie kupiłem bo ten komunikat wyświetla. 

 

No nic czekam dalej.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kristoferos1992 Widzę, że oprócz ograniczeń zakupowych, została nałożona blokada. Proszę, napisz do nas mailowo przez ten formularz

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kristoferos1992 Czyli coś narozrabiałeś > a nie dostałeś maila o blokadzie? > może wpadł do spamu i przegapiłeś.

oznacz moderatorów