anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto sprzedającego jest zawieszone, a ja nie otrzymałem zamówienia

Dagon-k
#8 Zapaleniec#

Witam
2 sierpnia kupiłem od Sprzedawcy z Chin Metalową szafkę, dziś widzę że konto ma zawieszone i oczywiście 0 ofert.

szafka1.jpg

Czas dostawy 19-21 dni, mija 28 dzień i coś mi się wydaje że zamówienie nie zostanie zrealizowane.
Czy mógłbym prosić Moderatorów o zajecie się moją sprawą bo niestety nie mogę rozpocząć dyskusji.

szafka2.jpg

Co zrobić żeby odzyskać pieniądze ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi 🙂

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Dagon-k
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za szybka odpowiedz 🙂 mogłem już rozpocząć dyskusję i przejść dalej z całym procesem Dyskusji ze sprzedającym
jedna sprawa załatwiona

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Dagon-k możesz założyć dyskusję ze sprzedającym, tak jak wspomina @LEW433. W zakładce Moje Zakupy wybierz zamówienie, dla którego chcesz otworzyć dyskusję. Przejdź do szczegółów zamówienia i kliknij [zgłoś problem z zakupem]. W kolejnym kroku wskaż powód dyskusji i zaznacz jedną z opcji dostępnych na liście. Sprzedający będzie miał 24 godziny na odpowiedź (czasu nie liczymy w weekendy i święta), będziesz mógł poprosić nas o pomoc.

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Dagon-k
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za szybka odpowiedz 🙂 mogłem już rozpocząć dyskusje i przejść dalej z całym procesem Dyskusji ze sprzedającym

Pozdrawiam 😊

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Spokojnie, na pewno dojdzie. Przecież cena była tylko o 950 zł niższa od oferty polskiego sprzedawcy.

oznacz moderatorów