anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto zarządza "Catcherem"? Czy da się skorzystać z tych ofert?

bartplus
#8 Zapaleniec#

Średni mnie interesują takie tematy, ale dziś specjalnie czekałem na godzinę 11:00. Zdążyłem "zadrapać" i okazało się, że "okazja już jest wyprzedana. Czyli rozumiem, że w 6 sekund wyprzedali się ile sztuk? Jedna? Tysiąc dla pracowników i znajomych?

Żenada.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Client:98010278
#8 Zapaleniec#

Jestem tutaj w tej samej sprawie i specjalnie zalogowałem się  na Allegro gadane bo na Pomoc Allegro nie uzyskałem żadnej informacji ani telefonicznie ani mailem. Mimo,że sami do tego zachęcają,bo formuła nowa i oczekują sugestii. Nieprawda nie oczekują. Usłyszałem, że tak naprawdę to oni tego nie śledzą, nie wiedzą jaka oferta się akurat wyprzedała,jeśli już  jej nie widać,a podasz godzinę wystawienia,i właściwie nie mogą udzielić żadnych konkretnych odpowiedzi. Zadałem też to samo pytania ile ofert zostało wystawionych w promocji za 1 zł jeżeli o 11:00 punkt już tych ofert nie było. Jedna? Dwie ? To kpina . A jeśli więcej to nie jest możliwe by się wyprzedały w 1 sek.

oznacz moderatorów

Client:98010278
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś z Allegro zagląda tu i interesuje się podjętymi pytaniami? Trzeba ich zapraszać do dyskusji czy sami dołączają? Jestem nowy i nie znam jeszcze reguł. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli chcesz odpowiedzi kogoś z allegro trzeba zaznaczyć i wywołać nasze moderatorki @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ,które w wolnej chwili podejmą temat .

oznacz moderatorów

Client:98010278
#8 Zapaleniec#

Ja czy zakładający wątek ?

oznacz moderatorów

drims5
#7 Wielbiciel#

Czy komuś udało się kupić przedmiot w łap okazję za 1 zł ? Byłam pierwsza, wybrałam przedmiot, wybrałam paczkomat, wpisując blik i zatwierdzając od razu pojawił się komunikat płatność nie możliwa, nie przyszło żadne potwierdzenie w aplikacji że mam potwierdzić płatność już szybciej wyskoczyła wiadomość że zakup niemożliwy. Robią w konia czy jednak komuś się udało ? 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak masz na myśli shaker to tam boty kupują w 3sekundy nawet przeklikać nie zdążysz 

oznacz moderatorów

Client:98010278
#8 Zapaleniec#

Ja,żeby sprawdzić,  zacząłem wchodzić wcześniej kilka minut i czekać, aż oferta się zmieni i wszystkie te za 1zl od razu pokazują się wyprzedane. Teraz ta ostatnia o 11ej nie była i miała możliwość "kupuj" chyba tylko po to, aby w koszyku być już wyprzedana ...

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

jak sobie nie założysz automatu to w życiu tego nie zdążysz zakupić więc tak w 6s poszło wszystko  jest to możliwe bo ty nawet nie zdążysz prze klikać transakcji i już nie ma 

oznacz moderatorów

Client:98010278
#8 Zapaleniec#

Czyli znów jakiś " automat" jak przy licytacjach ? A na infolinii zapewniono mnie,że już bardzo kontrolują sytuację aby nie powtórzyła się ta że snajperem ... Jak widać nieskutecznie i niechętnie ...

oznacz moderatorów

Client:98010278
#8 Zapaleniec#

Nawet nie ma tych 6 sek. Mam screeny zrobione dokładnie o godzinie wystawienia a więc musiało zostać wyprzedane na 1 sek.przed czasem .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Zgłosiłam to do osób, które odpowiadają ze tę funkcję w aplikacji. Dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 
@Client:98010278 czy możesz podesłać te zrzuty i informację o jaką ofertę chodzi? Sprawdzimy to! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:98010278
#8 Zapaleniec#

Tak jak już napisałem wyżej, w opisie sytuacji rozmowy z infolinią bok pomoc Allegro, na screenach bardzo często nie widać już oferty i pomimo, że podałem godzinę i dzień jej wystawienia, zajmujący się tym nie potrafili odpowiedzieć na moje pytania a jak sądzę zgłaszane to zostanie do dokładnie tych samych ludzi ... Mimo to postaram się znaleźć ten screen w rozmowie mailowej, pozostałe nie wiem, bo po tym rozmowie bez efektu  mogły  nie zachować się w pamięci. 

oznacz moderatorów

Client:98010278
#8 Zapaleniec#

Nie widzę żadnej opcji do wysłania takiego screenu czy też pliku, załącznika ...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:98010278 możesz tutaj załączyć obraz, wklejając go bezpośrednio w wiadomości lub korzystając z tego przycisku:

la_nika_0-1716114889889.png
Jeśli pojawią się problemy, możesz przesłać zrzuty na adres spolecznosc@allegro.pl, treści wiadomości wklej proszę link do tego wątku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@la-nika  👍 brawo dla was , za usuwanie moich wpisów , usuwacie niewygodne wpisy .  Róbta tak dalej .  Rozumiem że powodu nie podasz 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 piszemy ze sobą już dość długo i wielokrotnie pisaliśmy także na ten temat, więc powinieneś sam znać powód usunięcia wpisów. 
Nie mamy nic przeciwko niewygodnym wpisom, ale przeciwko bezpodstawnym oskarżeniom już tak. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@la-nika   nikogo nie oskarżam , każdy może napisać co i tym myśli .

 

Więc może rozjaśnij dlaczego tak jest .Podaje na moim przykładzie. Kilkanaście razy przed pojawieniem się nowej oferty około 2-3 minut gdy miała pojawić się nowa ofert a już czekałem byłem na stronie Cather , jest rowno wyznaczona godzina zdrapuje oferta za 1 zł lecz jest ona już wyprzedana . Jak można w ułamku sekund kupić tą oferte , czasami jest dostępnych 300-400 sztuk przedmiotu ,moim zdaniem jest to niemożliwe ze tak szybko kupują użytkownicy , trzeba wybrać metodę dostawy , rodzaj zapłaty to może dłuższą chwilkę potrwać .

oznacz moderatorów

Client:98010278
#8 Zapaleniec#

najpierw jednak trzeba otworzyć catchera i go zdrapać , czyli najpierw przycisnąć przycisk potrząśnij a potem dopiero zacząć pomagać mu odkrywać ukryty przedmiot, i to też zajmuje kilka sekund...

oznacz moderatorów

Client:98010278
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20240519-140201.png

Screenshot_20240516-080029.png

oznacz moderatorów