anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem konsolę Playstation 5, konto Sprzedającego zostało zawieszone, co teraz?

CzarnySprzedaz
#9 Pomysłodawca#

Witam

Kupiłem dzisiaj konsole od użytkownika [edycja] sprzedał 70 sztuk Playstation 5 konsole bardzo szybko mu zeszły po moim zakupie zostało 7 konsol a 10minut później nie było juz żadnej 

 

Mowa o aukcji numer 9923855920

 

Pisze gdyż użytkownikowi po tym jak sprzedał 70 sztuk zawieszono konto nie odpowiada na maila telefon to skrzynka glosowa się odzywa

Chce zobaczyć czy jest tutaj jeszcze ktoś kto kupił z tej aukcji i jak się  zapatrujecie na ta ofertę czy to był scam? przelałem 2411,99 dzisiaj cena byla 100zl wyższa od regularnej czyli 2399 - normalna to 2299 wiec nie można powiedzieć ze to była jakaś okazja 

Gosc nie odpisuje, kasa przelana, ma na aukcji czas wysyłki 23dni i teraz jest 23dni czekania czy zostanie wysłane czy jednak Program ochrony kupujących 

 

Ktoś ma jakieś zdanie dlaczego zaraz po wyprzedaniu aukcji zawieszono mu konto ? mial jeszcze inne konsole ale aukcje wszystkie znikły z chwilą zawieszenia konta teraz nie wiem co myśleć o tym

oznacz moderatorów
246 ODPOWIEDZI 246

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@SeniorDeLaVega Panie Zorro, proszę w tej sytuacji dojrzeć również pozytyw. Być może allegro uratowało Pana przed więzieniem. To co Pan robił, to nie wykroczenie, ale przestępstwo skarbowe. I być może, dzięki tej nieudanej transakcji, uniknie Pan odpowiedzialności, czego Panu życzę. 

oznacz moderatorów

Dagon100
#8 Zapaleniec#

Dziwna sugestia przecież pisal ze ma dzielność i placi podatki 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Pisał.

  • Stan:
  • Faktura:
    Nie wystawiam faktury
  •  

 

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Można mieć zarejestrowaną działalność, ale nie być czynnym płatnikiem VAT i w takiej sytuacji nie możesz wystawić faktury VAT.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@artur198613 bezwatoviec nie może sprzedawać elektroniki przez internet. 🙂

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

w sumie racja, nie spojrzałem, że chodzi o konsole 😉

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@artur198613 "Nie wystawiam faktury" oznacza, że sprzedaje prywatnie i nie wystawia NIC.

Mam nadzieję, że Pan Zorro już tu nie zagląda, bo allegro mu dokopało wystarczająco, ale ku przestrodze dla innych januszybiznesu: kary za wykroczenie/przestępstwo skarbowe wynoszą od 866zł do 24 960 960zł. W przyszłym roku będzie więcej.

oznacz moderatorów