anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem konsolę Playstation 5, konto Sprzedającego zostało zawieszone, co teraz?

CzarnySprzedaz
#9 Pomysłodawca#

Witam

Kupiłem dzisiaj konsole od użytkownika [edycja] sprzedał 70 sztuk Playstation 5 konsole bardzo szybko mu zeszły po moim zakupie zostało 7 konsol a 10minut później nie było juz żadnej 

 

Mowa o aukcji numer 9923855920

 

Pisze gdyż użytkownikowi po tym jak sprzedał 70 sztuk zawieszono konto nie odpowiada na maila telefon to skrzynka glosowa się odzywa

Chce zobaczyć czy jest tutaj jeszcze ktoś kto kupił z tej aukcji i jak się  zapatrujecie na ta ofertę czy to był scam? przelałem 2411,99 dzisiaj cena byla 100zl wyższa od regularnej czyli 2399 - normalna to 2299 wiec nie można powiedzieć ze to była jakaś okazja 

Gosc nie odpisuje, kasa przelana, ma na aukcji czas wysyłki 23dni i teraz jest 23dni czekania czy zostanie wysłane czy jednak Program ochrony kupujących 

 

Ktoś ma jakieś zdanie dlaczego zaraz po wyprzedaniu aukcji zawieszono mu konto ? mial jeszcze inne konsole ale aukcje wszystkie znikły z chwilą zawieszenia konta teraz nie wiem co myśleć o tym

oznacz moderatorów
246 ODPOWIEDZI 246

Sandman_84
#9 Pomysłodawca#

@SeniorDeLaVega

Nie ukrywam, że bardziej zależy mi na konsoli niż na zwrocie. 

Sytuacja z dostępnością i cena jaka jest każdy widzi. 

Mogło zarobić allegro i sprzedawca, a my mogliśmy być posiadaczami sprzetu w dość rozsądnej cenie i czasie dostępności.

Czy zatem istnieje możliwość otrzymania towaru, lub jego zamówienia? 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:44029150 Standardowo to ok 3 dni roboczych

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Ze strony Allegro mogę również potwierdzić, że możliwość zlecenia zwrotu środków przez Sprzedającego @SeniorDeLaVega została odblokowana przez operatorów płatności. Realizacja samego zwrotu może potrwać maksymalnie kilka dni, ale w chwili wydania dyspozycji przez Sprzedającego, każdy Kupujący otrzyma powiadomienie mailowe w tej sprawie.  

Tak jak już wcześniej wspominałam nie mogę tutaj udzielić bardziej szczegółowych informacji, ale dla wyjaśnienia wszystkich wątpliwości, które się tutaj pojawiły, być może @SeniorDeLaVega chciałby sam wytłumaczyć, z jakiego powodu zlecenia zwrotów środków zostały zablokowane przez PayU?

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44029150
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ w sumie fajnie by było się dowiedziec dlaczego blisko 70 osób zostało uziemione ze środkami, I brakiem mozliwosci zakupu towaru.  Jak można mniemać po wiadomości Pani moderator wina jednak nie leży po stronie Allegro tylko sprzedającego @SeniorDeLaVega  jakieś wytłumaczenie chyba się nam należy?!

oznacz moderatorów

CzarnySprzedaz
#9 Pomysłodawca#

Widzę że dużo osób obawiało się zakupy u tego sprzedawcy

fajnie że znalazłam te Forum i udało mi się założyć ten wątek

 po czasie muszę przyznać że sprzedający jest dla mnie wiarygodny i  chciałbym aby odblokowano mu  nie  tylko możliwość zwrotu środków ale i możliwość sprzedaży Konsol, narazie jeszcze nie dostałem żadnego info zwrotu środków za alLegro 

więc @SeniorDeLaVega proszę powiedzieć czy byłby pan w stanie zrealizować zamówienia dajmy na to przez Serwis O L X  lub jakikolwiek Serwis zabezpieczający  transakcje? bo z dostępnością jest tak krucho że byłbym zdecydowany na transakcję u pana

oznacz moderatorów

LukeMar
#8 Zapaleniec#

Na 99% procent nie dostalibysmy konsol. Ludzie obudźcie sie....

oznacz moderatorów

Sandman_84
#9 Pomysłodawca#

@LukeMar

Zaryzykować przez allegro. Czyli aukcje lub zakup teraz mógłbym. 

Widać, że sprzedaż jest weryfikowana przez odpowiednie działy. Jest też zabezpieczenie w postaci zwrotu środków. 

Stricte my prócz straty czasu raczej nic byśmy nie stracili. 

Teraz tylko rodzi się pytanie, czy sprzedawca i allegro na to by przystali. 

Chyba, że tak jak pisała moderator jest tam jakiś głębszy sens i problem, o którym jej wypowiadać się nie wolno.

Dlatego sprzedawca może nie chcieć powtórzyć sprzedaży, lub nie ma już dostępu do towaru.... 

oznacz moderatorów

LukeMar
#8 Zapaleniec#

@Sandman_84  To nie kwestia tego ze sprzedawca juz nie ma dostepu, on tak naprawde nigdy go nie mial tylko zapewnienie od hurtowni ze bedzie. Jak nie wyskoczyl by ten caly cyrk dzis pewnie dostalibysmy maila ze z powodu globalnego problemu z dostepnoscia zamowienie nie bedzie zrealizowane. Wiem co mowie bo juz 3 takie wiadomosci dostalem. Wiem ze nic nie trace, pieniadze zostana zwrocone ale niesmak pozostal...

oznacz moderatorów

olus1812
#8 Zapaleniec#

@LukeMar 

A sprzedawca nie wysyłał zdjęć wszystkich konsol? Gdzieś w tym wątku coś takiego czytałam 

oznacz moderatorów

LukeMar
#8 Zapaleniec#

@olus1812  cos tam bylo, chodzilo chyba o to jesli dobrze pamietam ze sprzedajacy deklarowal ze wysle zdjecie towaru w chwili odbioru do allegro, czyli dzis, jesli wczesniej odblokuja mu konto i pozwola na realizacje. Chodzi mi o to ze duzo ludzi tutaj nakreca sie ze przez ta cala akcjie mozliwosc zakupu upragnionej kosoli przeszla im kolo nosa a ja mysle ze nawet jesli konto i srodki nie zostalyby zablokowane to i tak nie dostalibysmy sprzetu bo go poprostu nie ma na rynku....

oznacz moderatorów

olus1812
#8 Zapaleniec#

Całkiem możliwe że masz rację. W takim razie czekam na maila z informacją, że został zrobiony zwrot.

oznacz moderatorów

SeniorDeLaVega
#9 Pomysłodawca#

[edycja]

 

oznacz moderatorów

SeniorDeLaVega
#9 Pomysłodawca#

A tu ostatnia moja wiadomość do serwisu :

https://prnt.sc/vmf4gj

 

oznacz moderatorów

Sandman_84
#9 Pomysłodawca#

Zatem sprawa zakończona. 

Przynajmniej dla mnie. 

Zgodnie z informacją od allegro sprzedający dokonał zwrotu środków na konto. 

Szkoda, że cała ta sytuacja kończy się właśnie w ten sposób. Dalej twierdzę że wolałbym otrzymać sprzęt.

oznacz moderatorów

czouk77
#8 Zapaleniec#

16 koła prowizji za sprzedaż 70 konsol ?  toż to lichwa jakaś.. już taniej w providencie wziąć pożyczkę... 😛

oznacz moderatorów

Client:35817246
#7 Wielbiciel#

Kasa na koncie, udajmy, że ta sytuacja nie miała miejsca, dobrze, że kolejna konsola za 8 lat. Trzeba wyciągnąć lekcje i czekać na konsole z innego źródła. Miłego weekendu. 

oznacz moderatorów

Joruss
#2 Obserwator#

Od czego zależy szybkość zwrotu? Ja jeszcze nie dostałem, maila też nie a widzę że niektórzy już mają.

oznacz moderatorów

Sandman_84
#9 Pomysłodawca#

@Joruss w zasadzie od sprzedającego, on daje polecenie zwrotu środków.

Następnie dostajesz @i sśrodki ładują u ciebie. 

oznacz moderatorów

krysoin1
#8 Zapaleniec#

Ja juz kase mam spowrotam na koncie 

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@Client:35817246 napisał: "Trzeba wyciągnąć lekcje i czekać na konsole z innego źródła. "

Racja. Może odrobinę drożej, ale za to sprzedawca pewniak:

PS5%20w%20Media%20za%205999%20z%C5%82

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów