anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Kupiłem konsolę Playstation 5, konto Sprzedającego zostało zawieszone, co teraz?

akcesoria-net-pl
#14 Krzewiciel#

@SeniorDeLaVega Panie Zorro, proszę w tej sytuacji dojrzeć również pozytyw. Być może allegro uratowało Pana przed więzieniem. To co Pan robił, to nie wykroczenie, ale przestępstwo skarbowe. I być może, dzięki tej nieudanej transakcji, uniknie Pan odpowiedzialności, czego Panu życzę. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Kupiłem konsolę Playstation 5, konto Sprzedającego zostało zawieszone, co teraz?

Dagon100
#8 Zapaleniec#

Dziwna sugestia przecież pisal ze ma dzielność i placi podatki 

Odpowiedz
Ładowanie...

akcesoria-net-pl
#14 Krzewiciel#

Pisał.

• Stan:
  • Faktura:
    Nie wystawiam faktury
  •  

Odpowiedz
Ładowanie...

artur198613
#10 Popularyzator#

Można mieć zarejestrowaną działalność, ale nie być czynnym płatnikiem VAT i w takiej sytuacji nie możesz wystawić faktury VAT.

Odpowiedz
Ładowanie...

uEdka
#20 Guru#

@artur198613 bezwatoviec nie może sprzedawać elektroniki przez internet. 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

artur198613
#10 Popularyzator#

w sumie racja, nie spojrzałem, że chodzi o konsole 😉

Odpowiedz
Ładowanie...

akcesoria-net-pl
#14 Krzewiciel#

@artur198613 "Nie wystawiam faktury" oznacza, że sprzedaje prywatnie i nie wystawia NIC.

Mam nadzieję, że Pan Zorro już tu nie zagląda, bo allegro mu dokopało wystarczająco, ale ku przestrodze dla innych januszybiznesu: kary za wykroczenie/przestępstwo skarbowe wynoszą od 866zł do 24 960 960zł. W przyszłym roku będzie więcej.

Odpowiedz
Ładowanie...