anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiony telefon był wystawiony w innej kategorii

MAMY ROZWIĄZANIE!
casillas1993
#9 Pomysłodawca#

Witam. Zakupiłem na allegro telefon na aukcji którą jak później zauważyłem wystawiona była w innej kategorii niż powinna. Niestety zamowienie już oplacone. W opisie wszystko było prawidlowo tzn. jaki telefon jaka pamięć skąd pochodzi oraz że dowód zakupu w zestawie. Zacząłem się zastanawiać czy w przypadku gdy tego telefonu nie dostanę mogę mieć problem z POK który odrzuci że względu na to że kategoria w której telefon był wystawiony była inna 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Raczej wątpliwe, aby wniosek z tego powodu został odrzucony, choć w warunkach POK zawarto zapis, że oferta nie powinna naruszać regulaminu. Gdyby Allegro chciało odrzucać wnioski z tak błahych powodów, odrzucałoby niemal wszystkie, gdyż w serwisie prawie każda oferta zawiera jakieś naruszenia.

oznacz moderatorów
casillas1993
#9 Pomysłodawca#

dodam że ogłoszenie raczej biednie napisane. Zdjęcia zafoliowanego opakowania telefonu z widocznym numerem imei. W opisie tylko najważniejsze info 

"iPhone Pro Max 512 gb. Z play, nowy, folia, bez simlocka. Cały komplet dla kupujacego"

Zapłacone przez payU

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Jakby rozpakował, to by musiał być jako używany, a tak masz w środku niemacany 🙂
Na swoją.. obronę.. hehe.. masz dowód zakupu i cośtamy inne, no worries, będzie git 🙂
Co by nie mówić, dobra okazja, nie warto by było jej.. przepuścić.. hehe 😄

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@casillas1993 gdybyś musiał skorzystać z POK, kategoria w tym wypadku nie będzie problemem. Jako żyję, nie słyszałem o przetworach spożywczych o takiej nazwie 🙂

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów