Wczoraj w przeglądarce zobaczyłam promocję "zgarnij kupon 15 zł za pobranie aplikacji". Dzisiaj pobrałam aplikację i nie widzę żadnego kuponu. Czy ktoś coś wie na ten temat?
Cześć, @ewela3357! Jedyny wykorzystany kupon na Twoim koncie jest na kwotę 10 zł i dotyczy programu Allegro Share. Czy po pobraniu aplikacji i zalogowaniu się, wybrałaś na stronie głównej opcję "odbierz kupon"?
Tak i od raz mialam informacje że został wykorzystany, poniżej dołączam screen tego komunikatu
Upewnij się, że jesteś zalogowana do odpowiedniego konta.
Dzień dobry, a czy w mojej sprawie coś się ruszyło? Mija już dość sporo czasu...
@TysiuPysiu Nie mamy jeszcze odpowiedzi. Przypomniałam o Twoim przypadku. Kiedy dostaniemy odpowiedź, damy Ci znać.
@TysiuPysiu Kupon jest już na Twoim koncie 🙂
Dziękuje 🙂
@wglogowski1 kupon jest na Twoim koncie, przepraszam, że czekałeś.
Dzień dobry ponownie... 😞 02.05 dostałem na e-mail informację o kuponie 20 zł, kliknąłem w odbierz w tym samym dniu, czekam 2 dni i nadal nie pojawił się na stronie/aplikacji ( sądziłem, że to przez weekend majowy, ale dziś poniedziałek i cisza) Można coś z tym poradzić?
@TysiuPysiu, kupon można było odebrać i wykorzystać do 3 maja, więc już się nie pojawi. Sprawdziłam, że nie przypisał się on do Twojego konta. Czy nie korzystasz z AdBlocka? Tak jak napisaliśmy w mailu - może on blokować możliwość przypisania kuponu.
Witam, również proszę o dodanie kuponu, ponieważ posiadam błąd i czekam już długi czas na rozwiązanie tego problemu
@Client:129300371 Przepraszam, że trwa to tak długo. Poprosiłam o priorytetową weryfikację. Wróćę do Ciebie z odpowiedzią od razu, gdy ją dostanę.
Mijają 3 tygodnie. Ile mam jeszcze czekać ?