anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon 15 zł za pobranie aplikacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sylwex99
#8 Zapaleniec

Wczoraj w przeglądarce zobaczyłam promocję "zgarnij kupon 15 zł za pobranie aplikacji". Dzisiaj pobrałam aplikację i nie widzę żadnego kuponu. Czy ktoś coś wie na ten temat?

oznacz moderatorów
813 ODPOWIEDZI 813
Sa_nova
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

Cześć, @ewela3357! Jedyny wykorzystany kupon na Twoim koncie jest na kwotę 10 zł i dotyczy programu Allegro Share. Czy po pobraniu aplikacji i zalogowaniu się, wybrałaś na stronie głównej opcję "odbierz kupon"? 

   Sandra
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów
ewela3357
#7 Wielbiciel

Tak i od raz mialam informacje że został wykorzystany, poniżej dołączam screen  tego komunikatu 

oznacz moderatorów
ewela3357
#7 Wielbiciel

Screenshot_20260426_215811_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
gdvorek
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@ewela3357 

Upewnij się, że jesteś zalogowana do odpowiedniego konta.

   Grzesiek
   Moderator Allegro Gadane
oznacz moderatorów
TysiuPysiu
#7 Wielbiciel

Dzień dobry, a czy w mojej sprawie coś się ruszyło? Mija już dość sporo czasu...

oznacz moderatorów
nat_not
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@TysiuPysiu Nie mamy jeszcze odpowiedzi. Przypomniałam o Twoim przypadku. Kiedy dostaniemy odpowiedź, damy Ci znać.

   Natalia
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów
nat_not
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@TysiuPysiu Kupon jest już na Twoim koncie 🙂

   Natalia
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów
TysiuPysiu
#7 Wielbiciel

Dziękuje 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@wglogowski1 kupon jest na Twoim koncie, przepraszam, że czekałeś. 

   Monika
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów
TysiuPysiu
#7 Wielbiciel

Dzień dobry ponownie... 😞 02.05 dostałem na e-mail informację o kuponie 20 zł, kliknąłem w odbierz w tym samym dniu, czekam 2 dni i nadal nie pojawił się na stronie/aplikacji ( sądziłem, że to przez weekend majowy, ale dziś poniedziałek i cisza) Można coś z tym poradzić?

TysiuPysiu_0-1777874987644.pngTysiuPysiu_1-1777875008904.png

 

oznacz moderatorów
San_set
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@TysiuPysiu, kupon można było odebrać i wykorzystać do 3 maja, więc już się nie pojawi. Sprawdziłam, że nie przypisał się on do Twojego konta. Czy nie korzystasz z AdBlocka? Tak jak napisaliśmy w mailu - może on blokować możliwość przypisania kuponu.

   Sandra
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów
Client:129300371
#7 Wielbiciel

Witam, również proszę o dodanie kuponu, ponieważ posiadam błąd i czekam już długi czas na rozwiązanie tego problemu 

oznacz moderatorów
MiMary
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@Client:129300371 Przepraszam, że trwa to tak długo. Poprosiłam o priorytetową weryfikację. Wróćę do Ciebie z odpowiedzią od razu, gdy ją dostanę. 

   Marysia
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów
ekros
#7 Wielbiciel

Mijają 3 tygodnie. Ile mam jeszcze czekać ?

oznacz moderatorów