anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujacy chce pieniadze za usuniecie negatywa

MAMY ROZWIĄZANIE!
wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

Kupujacy otrzymal towar,wyslal zdjecia nie mojego towaru ze niby uszkodzony,odpisalem ze pokryje wszystkie koszty zwrotu,odp ze nie odesle a za usuniecie negatywa chce pieniadze!! Zglosilem sprawe do allegro wraz ze screnem z meila i dostalem odp od allegro ze kupujacy ma prawo negocjowac usuniecie komentarza!!! TO JAKIE ZARTY!!!

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
Monika__L
#15 Entuzjasta#

bo ma prawo w tym sensie, że jak spełnisz świadczenie-zwrot pieniędzy, wymiana, to zmieni komentarz. Moim zdaniem ktoś z "konsultantow" nie przeczytał tego co napisałeś. Pisz jeszczcze raz o innej porze dnia jak się ekipa na zmianach wymieni. Tu już wiele osoób pisało, ze to czasem działa.

oznacz moderatorów
wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

To tak nie powinno dzialac,napisalem ze pokryje wszystkie koszty co do odeslania towaru,wiedzialem ze nie odesle bo wyslal uszkodzenia swojej czesci a nie mojej....to nie jest normalne bo idac tym tropem to mozna tak zrobic zawsze...daj 200zl bo nie usune negatywa

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

ale tak to działa w obecnym systemie komentarzy. Allegro nie widzi problemu, więc torpeduj teraz "konsultantów". Może trafisz na kogoś jeszcze rozsądnego.

oznacz moderatorów
wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

dokladnie,oni maja to gdzies,chyba tam ciezko o kogos rozsadnego

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

@wrumwrum80 wyłudzanie od sprzedawcy szantażem pieniędzy to już dno dna. Oczekuje pieniędzy za usunięcie komentarza a towaru odesłać nie chce? W dodatku wysłał Ci zdjęcie uszkodzonej paczki, ale nie tej wysłanej przez Ciebie? Nie poddawaj się szantażyscie.

oznacz moderatorów
wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

Tak dokladnie,napisalem ze pokryje wszelkie koszty zwrotu itd , wyslal mi zdjecia swojej uszkodzonej czesci twierdzac ze to moja , kolor inny i twierdzi ze to moje 🙂 napisal ze nie odesle ale usunie negatywa za 400zl , wyslalem do allegro zrzut ekranu z jego loginem i z tym co napisal ale oni maja to gdzies

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Pisz dalej

oznacz moderatorów
wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

3 rozne osoby odpisuja podobnie,ze zrzut ekranu z meili to nie dowod jprdl ... masakra jakie te allegro ma podejscie.....

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale czasami tu moderacja sama prosi o zrzuty ekranu więc o co lotto?

pisz dalej ale nie dziś. Jutro będzie ktoś inny 

oznacz moderatorów
wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

teraz mi odp ze zrzut ekranu to nie dowod.....

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

@wrumwrum80 Poprośmy dziewczyny, może coś Ci pomogą/podpowiedzą w tej chorej sytuacji? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@wrumwrum80  ja bym tylko Panu wysłał wezwanie do usunięcia negatywa w ciągu 24 h z informacją że jeśli nie bedzie usunięty zgłaszam na policjje podejrzenie popełnienia przestępstwa z art 286 kk wraz z dowodami 

1) zdjecie nie mojego produktu

2) wydruk oceny negatywnej

3) wydruk próby wyłudzenia kwoty 400zł za usunięcie oceny

Na tym bym zakonczył "negocjacje" . Jesli koemtarz nie zostałby usunięty przez kupującego w poniedziałek zgłosiłbym na policje jako próbe wyłudzenia

oznacz moderatorów
wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

Gosc jest z ukrainy , takze bedzie mial to gdzies

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@wrumwrum80  ukraincy takze odpowaidają za przestepswa popełnione w polsce. A po drugie być może wcale nie chcieć wracać na Ukraine. Tam zdaje sie mężczyźni sprawni fizycznie sa teraz bardzo poszukiwani i mało chętnie wypuszczani. Wiec akurat tym że jest obcokrajowcem bym sie nie zrażał

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ja też nie. Walczyć do końca 

oznacz moderatorów
wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

Dzieki za podpowiedz,napisze mu tak , ciekawe co odpisze

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@wrumwrum80 postrasz go, że jak zanotujesz stratę w sprzedaży przez negatyw, wystąpisz do sądu z roszczeniem o odszkodowanie, a na dowód masz wiadomość z szantażem że negatyw był wystawiony celowo z celu wyłudzenia kasy 😞 Napisz też do UOKiK że portal nie weryfikuje opinii które szkodzą Twojej działalności 🙂

Na wet artykuły powstają na ten temat więc to się nasila https://wyborcza.biz/biznes/7,147582,30503596,allepatola-janusz-i-grazyna-ida-na-zakupy-wystawianie-...

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

Podejscie allegro mnie serio oslabia,mam na meilu wszystko,wyslalem im to a oni maja to gdzies,to moze spotkac kazdego bo jesli ktos bedzie chcial to znajdzie sobie sposob na zycie...naklika ludziom i bedzie chcial 100zl bo wystawi negatyw...a allegro ma to gdzies,w szoku bylem jak mi odpisali ze ....kupujacy ma prawo negocjowac usuniecie komentarza...no jprdl , sprzedawca wychodzi na to jest durniem ktory ma placic i nie dyskutowac bo kupujacy ma zawsze racje!!

oznacz moderatorów
wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

Napisalem mu to co doradzaliscie i odp ze nie usunie komentarza,przed chwila zalozyl dyskusje i chce 400zl juz nie za usuniecie komentarza tylko teraz za uszkodzenia.....

oznacz moderatorów