anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujacy

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Słuchajcie mam problem  z Allegro, a mianowicie odeslalem produkt do sprzedajacego sprzedajacy nie chciał zwróci kosztów wysyłki i za towar, zacząłem dyskusje wypowiadałem się cały czas sprzedajacy jak im się chciało, a allegro żeby umyć ręce zakończyło dyskusje jako rozwiązana  i nie wyslali mi wniosku z allegro protect. Zastanawiam się czy allegro nie zgłosi do UOKIK. Pomożecie?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

A czytasz regulamin Allegro> dyskusja, jeżeli nie odznaczysz wcześnie dyskusji jako nierozwiązana to po 30 dniach Allegro automatycznie zamyka jako rozwiązana. Z pewnością wcześniej były jakieś komunikaty o tym! Teraz napisz tui poproś o pomoc: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

W tym rzecz że nie zdążyłem oznaczyć bo allegro zakończyło dyskusje jako rozwiązana 

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

A żeby nie skłamać dyskusja trwała 2 dni jak się nie mylę 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Dziwna sprawa 2 dni i zamykają dyskusje jako rozwiązana 🤔 jakoś ciemność widzę

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Mówię ci z ręką na sercu 2 dni i zakonczyli

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To był zwrot czy reklamacja? Kupowałeś od firmy czy od sprzedawcy prywatnego?

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Reklamacja kupiłem od firmy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz już po 14dniach odznaczyć jako nierozwiązaną i czekać wówczas, zmienić zawsze można a wówczas jej nie zamkną.

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

To zakończyli gdzie sprzedajacy się nawet nie wypowiadał 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisz, tam podałem Ci link.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

30 dni – tyle może trwać nieoznaczona dyskusja zanim automatycznie oznaczymy ją jako rozwiązaną

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Mati170293 skoro reklamacja została odrzucona to sprzedający nie musi ci zwracać kosztów wysyłki i za towar

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

A czy w takim wypadku nie przysługuje mi rekompesata z allegro protect ?

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Mati170293 nie przysługuje ci rekompensata z Allegro Protect. Nikt cię nie oszukał, sprzedawca ma prawo odrzucić twoja reklamację, a ty możesz iść do sądu jeżeli czujesz się pokrzywdzony.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Decyzję o rekompensacie podejmuje Allegro i należało odznaczyć jako nierozwiązaną, napisz coś więcej o tej reklamacji >co i jak!

oznacz moderatorów