anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier allegro one zabierzow

Dawid285
#8 Zapaleniec#

Witam nie wiem czy są jakieś problemy z przesyłkami allegro one kurier ale to przechodzi ludzkie pojęcie, ja wiem z sprzedający nie są winni chociaz jeśli przesyłka idzie 2 tygodnie to ja się pytam dlaczego sprzedawcy mają taką opcję w dostawie, drugi raz przez przypadek zamówiłem paczkę i utknęła w Zabierzowie, A000JJ3EA1. Sprzedawca rozkłada ręce już lepiej zamówić drugi raz i jeśli przyjdzie nie odbierać ale problem w tym że kurier zostawia pod drzwiami. Za pierwszym razem pani na infolini mówiła że mają problem z kodami pocztowymi a teraz co, po interwencji czekam 3 dni? Czekanie 2 tygodnie na pilną przesyłkę to standard tego kuriera? Czy ktoś to potrafi ogarnąć ? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

drekenzes
#16 Inspirator#

@Dawid285 

1. Sprzedawcy udostępniają tą formę dostawy, bo Allegro ich zmusiło - bez tego nie ma Smart na aukcjach.

2. Z Zabierzowem to nie jesteś sam, są tacy co czekają już miesiąc na paczki.

3. interwencje nie pomagają, a Allegro zamiast rozwiązać problem, to każe czekać lub pałuje sprzedawców, mimo że to ich firmowa dostawa....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

ogryz7
#11 Animator#

@Dawid285 Dlaczego sprzedawcy mają taką opcję dostawy? Ponieważ jest to warunek konieczny, aby mieć Smart. Kto nie ma allegro one, ten nie ma Smart. Allegro nie potrafiło przekonać sprzedawców do tej metody dostawy jakością świadczonej usługi, to użyło przymusu.

Niestety, jest to standardowa sytuacja przy One. Jakość świadczonej usługi poniżej Poczty Polskiej.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Dawid285 dlaczego sprzedawcy mają taką opcję w dostawie ? 

Bo allegro wymaga do smarta inaczej tracimy oznaczenia 😞 

A dlaczego wybieracie taką dostawę ? mało wpisów w necie czy na forach że paczki leża tygodniami ? 

Odstąp od umowy, sprzedawca odda kasę i zamów innym przewoźnikiem a na przyszłość zapomnij o tej usłudze 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mall_viventi
#7 Wielbiciel#

Witam też jestem jednym z poszkodowanych. A jest ich wielu. Właśnie składam zawiadomienie do uokik. Myślę że gdyby podpisało się więcej osób to ktoś poważniej podejdzie do sprawy. Samo Allegro dostało już raz karę. Ale Allegro One to inna sprawa. Myślę że mamy tutaj ponownie z nadużyciem monopolistycznej praktyki. Bo mi za każdym razem domyślnie zaznacza teraz opcje Kurier - nawet nie wiem że to jest Allegro One.

oznacz moderatorów

Dawid285
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  To naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie, dziś dostałem powiadomienie że przesyłka będzie ale zaraz potem widze w statusie że kurier zwrócił z braku czasu. Naprawdę jestem w głębokim szoku że Allegro nic z tym nie robi, to nadaje się na skargę do UOKiK

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Dawid285 Bardzo mi przykro, że taka sytuacja ma miejsce. Przekazałam Twoje zgłoszenie do odpowiedniego zespołu z prośbą o pilne zajęcie się sprawą. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

maximpreza
#11 Animator#

@w_kiwi  pozwólcie nam sprzedawcom wycofać tą metodę wysyłek bez utraty smarta. Przecież sami widzicie , że to źle działa . Naprawcie , przyjmijcie fachowców , nauczcie się to robić profesjonalnie i wtedy z przyjemnością będziemy wysyłać tą metodą . Na razie same problemy .

oznacz moderatorów