anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lek czy książka?

MAMY ROZWIĄZANIE!
_Tanova_
#8 Zapaleniec#

 Proszę doświadczonych użytkowników, by spojrzeli na tę aukcję. Moim skromnym zdaniem wprowadza kupujących w błąd. Oferuje niby lek, a w rzeczywistości jest to broszurka, za ciężkie pieniądze.

https://allegro.pl/oferta/arbidol-an-antiviral-against-globally-prevalent-9864799633#

 

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34
pulkownik66
#19 Nestor#

@_Tanova_ Dostałam tamtą aukcję w wynikach i o mało się nie nabrałam.

Łał- dobrze że jesteś taka czujna. Uważaj też żeby się nie dać nabrać, jak będziesz przechodzić koło koparki🤣

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@_Tanova_   Jakbyś jeszcze nie zauważyła słowo Arbidol jest częścią tytułu książki o tym leku. Zobacz w którym roku została ona wydana. W 2017, wtedy jeszcze nikomu nawet się nie śniło o pandemii. Na Allegro też są archiwalne oferty sprzed kilku lat.

Idąc tokiem Twojego rozumowania, wpiszę w wyszukiwarkę słowo KOŃ, wyskoczy mi taka aukcja https://allegro.pl/oferta/widzowska-kon-na-recepte-9806861019

i napiszę tutaj z pretensjami że chcę konia z kopytami a nie jakąś książkę 🤣

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@Kaliope_Brzeg  napiszę tutaj z pretensjami że chcę konia z kopytami a nie jakąś książkę

To bardzo dobra KOŃcepcja😂

oznacz moderatorów
_Tanova_
#8 Zapaleniec#

@mdrogeriaPrzecież czytam i jasno napisałam: "Oferuje niby lek, a w rzeczywistości jest to broszurka, za ciężkie pieniądze."

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

_Tanova_ niby nie ma wzianki ,że to lek , niby wymiary 116 stron, 15 x 0,7 x 22 cm nie sugerują tabletek .

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_Tanova_ Oferta tej książki łamała nasz regulamin ze względu na opis i już ją usunęliśmy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_Tanova_
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_Tak myślałam. Dziękuję.

oznacz moderatorów
Client:80110333
#8 Zapaleniec#

@_Tanova_skopiowałam opis wydawcy do translatora i ten opis nic nie sugeruje by to był lek, samo znalezienie informacji że to książka też zajęło mi minutę. Zajęło mi to może minutę lub dwie, by zorientować się że wszystko jest w porządku. Nie raz kupowałam książki po angielsku z polskich księgarni i to norma, że opis wydawcy jest po angielsku.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:80110333 

Na Allegro też funkcjonują od lat znane księgarnie z literaturą obcojęzyczną, jedna z nich ma 247 000 tytułów po angielsku i z angielskim opisem. Nie będę jej może wymieniać z nazwy 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
_Tanova_
#8 Zapaleniec#

@Client:80110333  Opis tak, natomiast tytuł wskazywał na lek.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@_Tanova_  Opis tak, natomiast tytuł wskazywał na lek.

Czy wbity w ziemię Pal, wskazuje na to że masz się na niego nabić?

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@_Tanova_ może na przyszłość lepiej czytaj ze zrozumieniem. Oferta przedstawiała książkę, a ty narobiłaś komuś problemów. Tak zwyczajnie, bezinteresownie. 

oznacz moderatorów
_Tanova_
#8 Zapaleniec#

@Agent051Problemów? Niech wystawi po polsku, a problemów nie będzie. Opis można zrobić w dwóch językach.

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@_Tanova_ oferta była wystawiona w kategorii książek naukowych w dodatku była jasna i przejrzysta. Nawet ty zorientowałaś się, że to książka, a nie lek. Więc w żaden sposób nie wprowadzała w błąd. Twoja frustracja wynika z zawiedzionych nadziei, że na Allegro jest wszystko i tanio.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@_Tanova_ 

Problemów? Niech wystawi po polsku, a problemów nie będzie. Opis można zrobić w dwóch językach.

Taka mądra jesteś a leku, którego w Polsce w ogóle się nie stosuje i nie ma go w Rejestrze Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej szukasz na polskim Allegro. W Chinach albo w Rosji szukaj.

_____________
Kama
oznacz moderatorów