anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja na Lokalnie

pinsplash
#21 Demiurg#

Wpadło mi coś w oko na Lokalnie. Licytacja, cena 1 PLN, nikt nie licytuje. Stwierdziłem że mogę "zaryzykować" złotówkę . I zonk... Nie mogę dać 1 PLN, muszę minimum 2. Dlaczego ?🤔 Nie chodzi o kwotę, tylko jak to działa? Nikt nie licytuje, dlaczego więc mam przebijać "nikogo"?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A cóż takiego cię skusiło na lokalnym do zakupów? 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 prezent dla kogoś 😁 , dosyć nietypowy.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

No jak prezent to myślę że możesz zaszaleć i klepnąć te 2 zł ,choć szczerze powiem że nie wiem czemu nie możesz licytować od złotówki.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

 

@pinsplash  Nie przejmuj się, licytuj spokojnie te 2 zł, przecież wiesz że  na  lokalnym  płacić nie musisz, a sprzedający nie ma obowiazku za te 2 zł ci sprzedać.

To tylko taki handel na niby.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 @br.  😂 Tu nie chodzi o to czy to 2,3 czy 10 złotych. Chodzi o samą zasadę której nie rozumiem....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@pinsplash   Nie przejmuj się, nie ty jeden tego nie rozumiesz.  Tutaj wielu rzeczy zrozumieć się nie da.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@br. I tu masz rację.. 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@br. - mega 🙂

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  - jakiś hint?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Dopytam jeszcze kolegów i koleżanki z Allegro Lokalnie, o dokładny mechanizm działania, ale tutaj zasady są podyktowane przede wszystkim przed ograniczenia dot. kwot płatności realizowanych przez operatorów. Generalnie płatności w kwocie 1 zł lub poniżej nie są w ogóle realizowane przez banki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ola, to niech minimalna kwota będzie np 1,5 lub 2 PLN ( minimalna na aukcji)

ps. odpuściłem, nie licytowałem. Aukcja skończyła się bez kupna......

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Zapis o kwocie minimalnej w pierwszej ofercie w licytacji znajduje się w regulaminie Allegro Lokalnie, dokładnie w pkt 4.7.b).

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Zgadza się. To teraz pytanie za 100 pkt - jak kupic za cenę minimalną?😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Jeśli bardzo chcesz wygrać jakiś teleturniej, mogę Ci przyznać 100 pkt po starej znajomości 😀 A co do meritum, to z tego punktu: "pierwsza oferta w ramach Ogłoszenia z Licytacją musi być co najmniej równa cenie wywoławczej, jednak nie może być niższa niż 2 złote;"  jasno wynika, że najniższa oferta może wynieść 2 zł. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ola, cena wywoławcza w tej aukcji to 1PLN - jak mogę kupić z 1 PLN ???😁

ps jeżeli nie mozna to dlaczego nie ustawić że minimalna cena nie może być niższa niż 2 PLN?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów