anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit Odnawialny Allegro - BNP Paribas

MAMY ROZWIĄZANIE!
micbim
#7 Wielbiciel#

Drodzy!

W VIII'20 zakupiłem drukarkę o wartości 627 PLN, wybrałem opcję Limitu Odnawialnego z BNP Paribas (0% RRSO)... Podzieliłem sobie wartość przedmiotu na 5 rat, wyszło 125,40 PLN, spłacałem regularnie od IX'20 do I'21 - całość kwoty (wszystko na 1 nr konta podany na początku).

A w lutym...? Zaczęła się windykacja ze strony banku o zaległościach, że pozostało łącznie prawie 180 PLN. Od razu doczytałem, że trzeba złożyć wniosek o zamknięcie owego Limitu (nastąpi to fizycznie koło 20. III).

Niestety nie mam dostępu do narzędzia GoOnline - usunąłem maila, w którym były dane dostępowe.

Pytania:

> Czy mogę w jakiś sposób sprawdzić na stronie Allegro, które przedmioty zakupiłem z Limitem Odnawialnym (może omyłkowo coś jeszcze wpadło?). Nie bardzo uśmiecha mi się wchodzić osobno w każdą transakcję - sporo tu kupuję.

> Czy ktoś ma jakiś pomysł skąd ta dodatkowa kwota?

Sugestia:

> Absolutnie nie polubiłem tej formy płatności, mocno nieintuicyjne rozwiązanie, przysparza dużo więcej kłopotów niż korzyści. Widzę po opiniach, że nie jestem sam.

Z góry dziękuję za odpowiedzi,

Michał

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Zapytaj moderatora, może sprawdzić @_HolaOla_ @mr_oma @la_nika 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@micbim Zakupy na raty masz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/raty

Pozostałe informacje i wyjaśnienia tylko po kontakcie z bankiem, ewentualnie w odpowiednim dziale Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów
micbim
#7 Wielbiciel#

No i oczywiście, tego szukałem, ale jakimś cudem nie trafiłem do tej opcji! Dzięki!

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@micbim Poprosiłam odpowiedni zespół o przeanalizowanie zgłoszonej przez Ciebie sprawy i dostałam potwierdzenie, że wkrótce otrzymasz od nas wiadomość mailową, w której wyjaśnimy skąd ta zaległość na Twoim koncie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
micbim
#7 Wielbiciel#

Wielkie dzięki!

Wszystko jasne!

Zupełnie przez przypadek musiałem wybrać tą formę płatności i potem nie potrafiłem znaleźć listy takich transakcji.

Teraz wszystko jasne!

Pozdrowienia!

oznacz moderatorów