anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

lista moich wpłat z konkretnego dnia za wykonane zakupy

63jacek
#1 Nowicjusz#

Witam,

w dniu 24.05. na moim koncie bankowym figuruje 2 x wpłata 295 złotych za 2 oddzielne zakupy na allegro.

Jeden zakup mam zlokalizowany - fotel wędkarski - 295 z transportem.

Niestety tej drugiej wpłaty z 24.05. , w identycznej wysokości nie mogę połączyć z żadnym zakupem, ponieważ tego dnia niczego więcej nie zamawiałem.

Uprzejmie proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Jacek

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@63jacek Jedna z wpłat za ten sam towar wróci na Twoje konto automatycznie po około 3 dniach.

Często zdarza się, że przy płatnościach Allegro kwota za zakup jest pobierana kilka razy - udzielasz tym sposobem Allegro Finanse nieoprocentowanej chwilówki 🙂

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Przy płatności przez Allegro Finanse nie pobieramy kilka razy kwoty bez udziału kupującego, co sugerujesz. Zdarza się natomiast, że klienci zlecają wpłatę kilka razy, jeśli np. anulowali kartę płatności zanim zaksięgowaliśmy środki z pierwszego przelewu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Gdy ja płacę za cokolwiek, od wielu lat, komukolwiek, oprócz płatności przez AF, nigdy nie zdarzyło się, aby wpłata była pobrana dwa razy. Nigdy. 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96 Oj ty to masz wszystko tak poukładane !!!!Ale mi także się tak nie zdarzyło

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nikt nigdy mi nie przesłał informacji, że moja płatność jest nieudana lub z innego powodu niezrealizowana, pomimo że pieniądze zostały z konta pobrane. Tak dzieje się tylko przy płatnościach przez AF. Gdzie są wtedy te pieniądze? Oczywiście na AF.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96 Może być nieudana płacąc z konta bankowego jak np się nie uda zalogować do banku albo potwierdzasz kodem i się zawiesi ,wyłączy telefon i minie czas

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

ale wtedy pieniądze nie znikają z konta

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96 Tak nie znikają .

oznacz moderatorów