anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Logowanie

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Nie mogę wyłączyć dwustopniowego logowania. Doradca mi napisał żebym odinstalowywał i zainstalowywal aplikację ponownie.

Nie pomogło.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Agent555  Nie masz w ogóle dostępu do konta? Nieaktualny numer telefonu?

Możesz ewentualnie sprawdzić czy czas w telefonie zgadza się komputerem, różnica 30 sekund w czasie będzie generować nieaktualny kod.

Jeżeli chcesz całkowicie zdjąć 2FA bez dostępu do konta, musisz jeszcze raz poprosić o zdjęcie tej funkcji, zaznaczając, że nie masz możliwości zalogowania się. Prześlą Ci trochę kopiuj-wklej, żeby przesłać skan dowodu zakrywając jakieś dane

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Agent555, czy podczas próby wyłączenia dwustopniowego logowania widzisz jakiś komunikat o błędzie? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Nie pojawia się żaden komunikat. Numer telefonu jest aktualny. Przechodzę przez te wszystkie kroki co się pojawiają klikam "wyłącz" nie działa nadal jest wlaczone dwustopniowe logowanie.

Nie przychodzi nawet żaden kod

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Prześlij proszę na spolecznosc@allegro.pl zrzuty ekranu, na których będą widoczne kolejne opisane kroki. Przekażę sprawę do weryfikacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@nat_not  już wysłałem zrzuty do doradcy

oznacz moderatorów

T0maszS
#1 Nowicjusz#

U mnie za to brak SMS że strony allegro z kodem SMS. Nawet opcja wyślij ponownie nie działa. I aby uniknąć **piiip**ycznych pytań. Tak nr jest przypisany od 20 lat ten sam. Konto na telefonie działa. Mail tak samo od początku ten sam. A jak dostanę już kod po długim czasie to jest nieaktywny. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@T0maszS Postaramy się rozwiązać ten problem, ale skontaktuj się proszę z nami w tej sprawie przez ten formularz kontaktowy

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów