Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Otrzymałem maila o wygraniu nagrody III stopnia. Mail zgodnie z regulaminem miał przyjść z adresu allegro@grzegrzolka.com a przyszedł z biuro@grzegrzolka.com czy to jest prawidłowa korespondencja czy jednak jakieś oszustwo i próba wyłudzenia danych ?
Zgodnie z regulaminem loterii a konkretnie §8 punkt 6:
"Niezależnie od skuteczności powiadomień telefonicznych, najpóźniej w pierwszym dniu roboczym, następującym po danym losowaniu, Organizator powiadomi e-mailowo Laureatów Nagród o wyniku losowania i uzyskanej Nagrodzie (Laureatów Rezerwowych Organizator na tym etapie nie powiadamia), załączając jednocześnie Nagrody Formularz Laureata lub link do elektronicznego Formularza (dalej „Formularz”). Wiadomość e-mail z powiadomieniem o wyniku losowania nadana zostanie z adresu e-mail w domenie Organizatora: @grzegrzolka.com. W powiadomieniu Laureaci zostaną poproszeni o odesłanie na adres biuro@grzegrzolka.com skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego Formularza lub o wypełnienie elektronicznego Formularza, znajdującego się pod linkiem w domenie grzegrzolka.com w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od powiadomienia mailowego, o którym mowa powyżej, pod rygorem utraty prawa do nagrody. W Formularzu Laureat powinien podać:"
Adres o którym piszesz - allegro@grzegrzolka.com - jest podany w regulaminie ale służy jako adres kontaktowy dla uczestników loterii którzy chcą się skontaktować z organizatorem (np. złożyć reklamację).
Czy jakiś moderator z Allegro może to jeszcze potwierdzić ?
Wiadomość o wygranej otrzymałem 3.12.2025 o godz. 15:40
@gpaszek jest to poprawna informacja. Znajdziesz ją w regulaminie loterii, punkt 8.06
Dziękuję @komis-bell @Syrena_zT za pomoc. Pozdrawiam i życzę wesołych i spokojnych Świąt 👍
@gpaszek dzięki! Wesołych świąt 😄 🌲