anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem zamawiałem towar przelewem tradycyjnym opłaconym na poczcie czekam już z10dni i nic

MAMY ROZWIĄZANIE!
krolk946
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Ziolko39
#21 Demiurg#

@krolk946  1. Skontaktuj się ze sprzedawcą, czy w ogóle przelew dotarł 2. Sprawdz w ofercie jaki czas wysyłki ma ustawiony sprzedawca (tylko nie ten co podaje Allegro) 3. Pomimo że teoretycznie przelewy pocztowe powinny iść do 5 dni, to potrafia iść dwa tygodnie.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@krolk946 podstawowe pytanie czy tytuł przelewu został dokładnie przepisany ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
krolk946
#7 Wielbiciel#

Pisałem do sprzedawcy do nich nic nie wpłynęło pisali że przyjmują tylko płatność z góry i że pieniądze poszły do PayU, robiłem w tym samym czasie na poczcie wpłatę przelewem tradycyjnym za wymianę towaru do sprzedawcy za przesyłkę i towar miałem już za 2dni ale bez tego PayU

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@krolk946 a co ma do tego sprzedawca, zadałem proste pytanie czy poprawnie przepisany został tytuł przelewu ? jak nie to kasa leży na PayU jako niezidentyfikowana 😞 wtedy trzeba pisać do allegro niech odszukają na podstawie potwierdzenia które im wyślesz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
annas14-firma
#16 Inspirator#

@krolk946 Status przelewu tradycyjnego przez PayU możesz sprawdzić w Moje zakupy - Szczegóły Zakupu - Rozwiń Szczegóły Zakupu
Powinieneś zobaczyć coś jak to:

annas14firma_0-1649527896854.png

Jeżeli jest STAUS PŁATOŚCI - Płatność Zakończona to sprzedawca dostał kasę.

oznacz moderatorów