anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam Smart. Dlaczego dolicza mi koszt przesyłki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Afrulu
#7 Wielbiciel#

Zrobiłam zakupy za kwotę przekraczającą 100zł.Posiadam Smart lecz zamawiając z kurierem dolicza mi za niego koszt przesyłki ! Zawsze tak zamawiam ,nawet u tego samego dostawcy i pierwszy raz zdarza mi się coś takiego .Dlaczego tak się dzieje? Opcja paczkomat działa poprawnie,lecz ta nie wchodzi w grę .

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
xyz96
#21 Demiurg#

Przy wybranym przez Ciebie sposobie dostawy nie było ikony Smart.

oznacz moderatorów
Afrulu
#7 Wielbiciel#

Sprawdziłam,wszystkie mają ikonę Smart.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Podaj numer aukcji i rodzaj wybranej dostawy.

oznacz moderatorów
Afrulu
#7 Wielbiciel#
SwojskaPiwniczka.6 lip 2020, 15:20 Sprzedawca wszystkie produkty ma Smart.Nie wiem gdzie szukać tego numeru aukcji 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

W zakładce Kupione. Zawsze przed zakupem wkładaj przedmioty do koszyka i sprawdzaj koszty. Przed kliknięciem Kupuję i płacę masz tam wszystko podane - łączna cena wybranych przedmiotów i koszt dostawy. Możesz to zrobić też teraz. Dodaj do koszyka te same aukcje i sprawdź 🙂 Smart nie zawsze działa, nawet jak masz wykupiony i jak sprzedawca ma tak oznaczone oferty. Łączna cena przesyłek nie może przekroczyć 40 zł przy zakupie poza Smart i zawsze musi być przynajmniej jedna wspólna opcja dostawy, w Twoim przypadku ten sam kurier w tej samej cenie.

oznacz moderatorów
Afrulu
#7 Wielbiciel#

Tak zrobiłam i jest tak samo,kurier jest doliczony a nie powinien być .

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

nie ma wysylki smart kurier jest tylko paczkomat

oznacz moderatorów
Afrulu
#7 Wielbiciel#

Czyżby coś się zmieniło? W marcu zamawiałam te same produkty u tego samego dostawcy z kurierem.Jeśli nastąpiły zmiany to powinnam o nich wiedzieć.Dziś na innej aukcji zamawiałam Smart z kurierem i nie ponosiłam za niego opłat,a więc raczej nie jest możliwe by jeden sprzedawca miał tak a inny inaczej  !

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Afrulu Jeśli nie chcesz lub nie możesz podać tu numerów ofert, zapytaj o ten zakup Allegro na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1c8f3357-3097-47fa-a933-53591c534adb

Po chwili będziesz znała powód naliczenia kosztów dostawy. Napisz tu potem, jaki to był powód.

oznacz moderatorów
Afrulu
#7 Wielbiciel#

Zapłaciłam z kurierem,gdyż nie mam czasu dłużej tu siedzieć:) Według tego co napisali pod tym linkiem powinnam za ten zakup mieć usługę Smart ,próbowałam kilkakrotnie ale nie ma jej.Dziękuję za pomoc,miłego dnia 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Afrulu Moja pierwsza odpowiedź w tym wątku była poprawna. W ofertach tego sprzedawcy nie ma ikony Smart przy dostawie kurierem. Zaprzeczasz niepotrzebnie i rozwlekasz wątek.

oznacz moderatorów
Afrulu
#7 Wielbiciel#

Jak wcześniej pisałam robiłam zakupy u tego samego dostawcy 12 marca,mniej więcej te same przedmioty i miałam kurier ze Smartem.Widocznie wycofał tą opcję ale w rozmowie telefonicznej mi tego nie powiedział !

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Afrulu To nie ma znaczenia, co Ci powiedział i co wycofał, a czego nie wycofał. W ofercie obecnie nie było smart przy dostawie kurierem. Wszytko w temacie!

oznacz moderatorów
marynia170
#2 Obserwator#

Właśnie mam podobny problem..kupiony pakiet na miesiąc..i doliczyli opłatę za paczkomat

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@marynia170 Jeśli chodzi o zakup uszczelek, kwota była za niska. Darmowa dostawa w ramach Allegro Smart! jest dostępna od 40 zł.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Afrulu Kupiłaś na jednej aukcji czy an 2 lub wiecej? Jezeli mają różne sposoby dostawy to nie połaczy razem.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

nie ma juz smart kuriera inpost od 1.07

oznacz moderatorów
Afrulu
#7 Wielbiciel#

I właśnie o to mi chodziło, skąd mogłam to wiedzieć,tym bardziej,że dzisiaj   na innej aukcji zamówiłam towar z  kurierem Smart ! Z tego wynika,że to nie dotyczy wszystkich dostawców !

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Afrulu Nieprawda, podczas zakupu u wskazanego sprzedawcy nie było ikony smart przy kurierze. Nie ma znaczenia co było kiedyś i co jest u innych sprzedawców.

oznacz moderatorów