anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadpłata 1,01 zł (saldo). Co mam zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

Cześć, niedawno rozwiazałem umowe z allegro i za ok. 60 dni formalnie to nastapi, ale mam problem z tym, że saldo mam 1,01 zł (rozliczenia z allegro). Nigdy nic nie wystawiałem, jedynie raz coś kupiłem. Nie musiałem nic wpłacać, ale chciałem przetestować to.

To był bład. Kliknąłem zlecenie wypłaty na nr rachunku bankowego PL, jest napis że wniosek jest rozpatrywany.

Podobno trzeba coś drukować? (tak pisali w internecie).

Mowiac szczerze nie chcę niczego drukować... zapłace z 10 zł i jeszcze list i czekanie. Nawet już nie chcę tych 1,01 zł, chcę jedynie aby saldo było jak sprzed wpłaty czyli 0 zl. prosze o napisanie jak moge wyzerować saldo. Może da sie jakoś? np. cos wystawiam,nalicza oplate i szybko zamykam aukcje lub inny sposób, bez żadnych druków.

 

PS. co sie stanie jak minie 60 dni a te 1,01 zł pozostanie? czy allegro rozwiaze umowe? a jak tak to co z ta zlotowka?

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Jeśli wybrałeś opcję "odbierz nadpłatę" i podałeś numer rachunku, teraz wystarczy poczekać. Jeżeli konieczne będzie podanie dodatkowych danych lub przesłanie dokumentów, na pewno otrzymasz wiadomość w tej sprawie.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów