anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Najpierw pytanie podstawowe: co się dzieje, że gmatwacie każdą czynność związaną z zakupem? Usiłował

Castillon
#8 Zapaleniec#

Najpierw pytanie podstawowe: co się dzieje, że gmatwacie każdą czynność związaną z zakupem? Usiłowałem kupić dzisiaj przekładnię kierowniczą do Renault Thalii. Łatwo możecie to sprawdzić. Chciałem opłacić zakup przez system PayU. Natychmiast wasza "automatyka" przerzuciła mnie na moje konto dostępne za pomocą karty. Ale na karcie nie ma środków - stąd PayU. Dalej to już same nieporozumienia - nie ma jak wrócić do zakupu, nie ma jak poprosić o uruchomienie PayU (a propos: zawsze spłacane terminowo!!). Oferta sprzedawcy zniknęła tymczasem ze strony, podobno przedmiot "kupiony". To rodzi rzecz jasna kłopoty także dla sprzedawcy. Zatem proste pytania - co się do licha u was dzieje, że pokręciliście systemy i normalny człowiek nie jest w stanie odnaleźć się w tych "nowinkach"? Jeżeli nie chcecie mnie w systemie - proszę powiedzieć to jasno, zwijam się i więcej mnie nie zobaczycie. Proszę w odpowiedzi na przysyłać mi automatu z tak zwaną sztuczną inteligencją, na razie osiągnięto pułap ćwierć-inteligentów, a z takimi nie rozmawiam. DOMAGAM się wyjaśnienia opisanej sytuacji, poinformowania mnie w języku polskim i ewentualnego naprawienia błędu. Marek [edycja] (Castillon)

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   ma być jasno więc odpowiedzialność spada na was.🤗

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Castillon nasz system automatycznie nie kieruje do bankowości. Nawet po kliknięciu "kup i zapłać" strona kieruje do podsumowania płatności i dostawy, na którym można zmienić metodę dostawy oraz metodę płatności. 
Ta oferta została zakończona, ponieważ była to jedna sztuka, a kupiłeś ją Ty, dlatego wciąż możesz dokończyć zamówienie. 
W zakładce Moje zakupy przy tym zamówieniu kliknij proszę "ponów płatność" będziesz mógł ponownie wybrać metodę dostawy i płatności i tym razem wybrać Allegro Pay, na którym Ci zależy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Castillon
#8 Zapaleniec#

Wielka szkoda tylko taka, że opisane rozwiązanie pojawiło się dokładnie w chwili ukazania się odpowiedzi moderatorki. A tak a propos zasad Szanowna Moniko - czy przypadkiem zakup nie uważa się za dokonany gdy wszystkie warunki zakupu, w tym płatność, zostało spełnione? Oczywiście dokonałem płatności w formie, w jakiej zamierzałem jej dokonać. I rzecz jasna regulacji zobowiązań finansowych dokonam w terminie. Kłaniam Castillon

oznacz moderatorów