anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywny komentarz

kiniakp13
#8 Zapaleniec#

Cześć. Kupiłam na allegro komplet garnków. Sprzedająca wysłała je na drugi dzień przez firmę kurierską. Przesyłka utkneła gdzieś w trakcie drogi. Po ponad 2 tygodniach napisałam do sprzedającej z pytaniem, gdzie moja przesyłka. Odpisała mi po kilku dniach, że miała pogrzeb i zaniedbała trochę firmę. Minęło kilka dni przesyłki nadal nie było. Ponownie napisałam, teraz z informacją, ze rezygnuje z zakupu, bo mija juz prawie miesiac, odpowiedź przyszła znów po jakimś, że znów jakieś problemy rodzinne... za chwilę znów Pani była w szpitalu. Zgłosiłam sprawę do allegro protect, dostałam zwrot za zakup i niestety ale po kilku dniach przesyłka w końcu przyszła, ale kurier zostawił ją u sąsiadki. Na dodatek paczkę odebrało jej dziecko. Od Allegro protect dostałam e-mail, żeby odesłać im pieniądze bo przesyłkę odebrałam. Poprosiłam sprzedającą, aby wysłała kuriera po nią, bo jestem osobą niepełnosprawną i nie uniosę paczki z dwoma kompletami garnków żeby zanieść na pocztę. Napisała mi, że oczywiście, ale muszę zapłacić sama za kuriera. Wywiązała się dyskusja w efekcie czego, musiałam prosić znajomego aby tę paczkę zaniósł na pocztę. Wystawiłam negatywny komentarz. Bo nie wyobrażam sobie, żeby chwalić tę firmę skoro nie zrobiono nic aby klient był zadowolony. Pani w odpowiedzi na komentarz napisała, że to ja kręce, nie odbieram telefonów, nie odpisuje na wiadomości 🤦‍:płeć_żeńska: mam skopiowaną całą korespondencję. Chciałabym ten fakt oszustwa i bezczelnego wybielania się a oskarżenia mnie o kłamstwa zgłosić do allegro. Nie wiem jak. Proszę o pomoc 🙏

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

starling_shop
#14 Krzewiciel#

Sprzedawca "wymyśla głupoty" ale jak kupująca nie chce odesłać towaru z podobnego powodu to już ok?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kiniakp13 co to za bzdury?

odstąpiłaś od zawartej umowy? masz tego potwierdzenie?

jakoś tego nie widzę, skoro allegro poprosiło o zwrot wypłaty z allegro protect

koszt wysyłki zwracanych towarów ponosi Kupujący

gdzie tu jest oszustwo? znasz przepisy prawa? wiesz co to oszustwo?

pomawiasz sprzedawcę w internecie, domagasz się bezumownych świadczeń

kto tak robi?

są tysiące linków w internecie jak złożyć skutecznie reklamacje/odstąpić od umowy, jakie są terminy, kiedy należy oczekiwać zwrotu wpłaty, kiedy zostaje ona uznana

co to prawo transportowe i kto jest organizatorem wysyłki i co to jest doręczenie zastępcze

a tu czytam o jakieś teksty wywyższające niepełnosprawność od tragedii w rodzinie

 

 napisz wprost jak oszukał Cię sprzedawca, skoro szybko po zakupie wysłał towar

podaj odpowiednie przepisy bo przecież jak mniemam jesteś poważną osobą i nie rzucasz oskarżeń bezpodstawnie

 

oznacz moderatorów