anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wypłacić pieniędzy z Allegro Finanse

sakechanJP
#7 Wielbiciel#

noi sprzedałam kupujący zapłacił, allegro pieniądze zajęło i nie chce oddać. Piszą wypłacą forse raz w miesiącu, no to mówie niech płacą, i czekam i czekam już tydzień mija, a allegro nie chce. jak ich zmusić, czy tylko do sądu???

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36

pikinier10
#11 Animator#

@sakechanJP 

Po pierwsze: kiedy sprzedałeś?

Po drugie: masz ustawione przelewy na konto bankowe czy wysyłka kasy na adres domowy? Bo w tym drugim przypadku to rzeczywiście wysyłają raz w miesiącu.

oznacz moderatorów

sakechanJP
#7 Wielbiciel#

nie mam konta, na konto mojego taty nie chcą, to zmuszają mnie do wypłaty 1go i w marcu mieli wypłacić 1go a dziś 7 i znajdują nowe wymówki, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

oznacz moderatorów

sakechanJP
#7 Wielbiciel#

mam takie info i czekam     i czekam i czekam, ile         kur można????????

Czekamy na weryfikację Twoich danych.

Jeśli jeszcze nie wysłałeś formularza zmiany danych, wypełnij i wyślij  formularz na adres  przekazy@payu.pl

a ten %%%%%%%%%%%% formularz wysyłałam już 5 razy majlem i przez fejsa, grrrrrrrrrrrr

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@sakechanJP  Poczekaj, zawołamy pomoc

@_HolaOla_ 

@cloudcloud 

@nat_not 

Chodźcie, chodźcie, bo Was tutaj potrzeba!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@sakechanJP  tutaj jest opisana konfiguracja wypłat:

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

 

Kasę możesz wypłacic w każdej chwili. 

Endrju
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@sakechanJP...." allegro pieniądze zajęło i nie chce oddać." No, obśmiałam się jak norka  :)))

Podaj datę wpłaty kupującego, bo nie wiem czy czekasz miesiąc i tydzień, czy dopiero tydzień.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

sakechanJP
#7 Wielbiciel#

klient wpłacił w czwartek 27 lutego, pierwszego mieli wypłacać. i co? gowno? mam czekać do kiedy bo inny klient wpłacił teraz 100 w czwartek 2020 a drugi 100 w sierpniu 2019, mam czekać do nowego roku?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@sakechanJPNo, to nie wygląda to dobrze. Poczekaj, może ktoś z adminalicji wpadnie i wyjaśni.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WREDZIA-W1 wpadłam i wyjaśniłam.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@cloudcloud  Wiedziałam, że zawsze można na Ciebie liczyć 🙂 Niezastąpiona cloucloudunia 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WREDZIA-W1 😍🌷

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@sakechanJP, idź z mamą i załóżcie na ciebie konto dla młodych jak nie masz 18 lat 🙂

oznacz moderatorów

sakechanJP
#7 Wielbiciel#

jestem niepełnosprawna i mieszkam pod Waeszawą, zaniesiesz mnie??

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@sakechanJP  Sporo banków oferuje możliwość założenia konta przez internet.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sakechanJP przede wszystkim - slow down. Zwróć uwagę na to, że dane konta nie są spójne z danymi rachunku do wypłat. Twoje konto PayU - nie będzie w związku z tym aktywne. Konto jest założone na osobę płci żeńskiej, a dane do wypłat na osobę płci męskiej. 

To są podstawy naszego regulaminu. Przeczytałam całą Twoją korespondencję z naszymi konsultantami i nie dostarczyłeś dokumentów do aktywacji przekazu. Także proszę - dopełnij formalności, zamiast burzyć się na forum.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@cloudcloud, 🌷

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@konto zamknięte to bardzo miłe! Dziękuję 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

sakechanJP
#7 Wielbiciel#

noto nie chcą konta mojego taty, to się zgodziłam na przysłanie pieniędzy MI do domu, i co? zero

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@sakechanJP, więc podaj konto mamy 🙂 albo załóż własne w mBanku 😛

oznacz moderatorów