anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niechciane Ankiety

mcscraby
#7 Wielbiciel#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Powitał.

W dniu wczorajszym tj. 18.06.2024 otrzymałem wiadomość ankietę z adresu powiadomienia@ankiety.allegro.pl dotyczącą oceny
jakości dostawy zakupionego towaru z Magazynu Allegro realizowaną za pośrednictwem Box One.

W czym problem?

W opcjach ustawień apk mobilnej, czy też ui www nie mam i nigdy nie miałem udzielonej zgody na otrzymywanie ankiet.

Podobna sytuacja z dziś.

Podczas przeglądania ofert przez apk mobilną wyskakuje mi popup dotyczący ankiety - W jakim celu odwiedzasz teraz Allegro.

Screenshot_20240619_172707_Allegro.jpg

O co tu chodzi? Dlaczego nie są szanowane wybory użyszkodników ?

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mcscraby Weryfikuję Twoje zgłoszenie. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mcscraby Najmocniej Cię przepraszam za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź. Twoje konto i zgody zostały zweryfikowane i masz włączone zgody w sekcji "ankiety i testy". Możesz zmienić to tutaj

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mcscraby
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi 

Jeszcze raz w temacie, nigdy nie wyrażałem zgód na Ankiety i testy. Po publikacji Twojej odpowiedzi ponownie po raz któryś z kolei zweryfikowałem stan sekcji Powiadomienia - Ankiety i testy na moim koncie bez względu na to, czy to przez www czy przez apk ich stan to u mnie to WYŁACZONE. Z tego co sugerujesz, u mnie jest inaczej niż tam u Was, coś ewidentnie jest nie tak jak powinno. Tak czy inaczej proszę o ponowną weryfikację problemu i o wyłączenie Ankiet i testów. Jeśli potrzebne screeny z tej sekcji to zapodam.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mcscraby Tak, screen będzie przydatny, poproszę. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mcscraby
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi 

Zapodaje screen shoty z interfejsu na potwierdzenie, że "nie wydaje mnie sie " 

Uprzedzając ewentualne pytania, (mogą się pojawić) jestem techniczny, dane apk i przeglądarek www zostały wyczyszczone dla testów/weryfikacji, więc sesja sobie nie wisi.alle_f-up_0.png.pngalle_f-up_1.pngalle_f-up_2.jpg 

 

 

     

oznacz moderatorów

mcscraby
#7 Wielbiciel#

Dalej:

alle_f-up_3.jpgalle_f-up_4.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mcscraby Teraz już zgoda została usunięta. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mcscraby
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi 

W kwestii formalnej, bo nie bardzo rozumiem. Przez kogo została usunięta ?

Jeśli o mnie chodzi to nic nie zmieniałem/modyfikowałem w ustawieniach. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mcscraby Z mojej strony mogę powiedzieć, że przed przesłaniem przez Ciebie zrzutów zarówno jak, jak i Dział Techniczny widział udzieloną przez Ciebie zgodę w sekcji testów i ankiet, natomiast teraz jest nieaktywna. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mcscraby
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi 

Normalnie to jakaś magia się zadziała. Ja widziałem coś innego niż Wy tam u siebie, chodź problemów ze wzrokiem nie mam. Nie zakładał bym tematu i tracił bezproduktywnie czas, gdybym wcześniej nie zweryfikował co mam w opcjach aktywne a czego nie i sam ogarnął sobie "problem". Dla dociekliwych analityków tam na produkcji, którym się zachce (w co wątpie), są logi, są znaczniki czasu w metadanych screenów można sobie wnioski wyciągnąć, co kiedy było i czy w ogóle było zmieniane. Z całym szacunkiem, nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem.

 

Nie mniej jednak, dziękuje w kiwi za zainteresowanie tematem i udzielone wsparcie. Pozostaje mi mieć nadzieje, że nie będą mnie już dręczyć maile ani popupy dotyczące Ankiet.

 

 

oznacz moderatorów