anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niekompletny towar

anulka3214
#7 Wielbiciel#

Kupiłam łóżko, w opisie podane było "Materac w komplecie,rama łóżka, stelaż, zagłówek. Po dostarczeniu przez firmę transportową okazało się że nie ma materaca. Po rozpoczęciu dyskusji sprzedający napisał że to łóżko jest bez materaca że nastąpiła pomyłka że przeprasza że to wina allegro i nie chce dosłać materaca. Z aktualnych aukcji usunął już że materac w komplecie chociaż pisało że jest w komplecie przez ponad miesiąc od zakupu przezemnie łóżka. Nie wiem co robić. Proponuję mi rekompensatę w wysokości 100 zł lub poduszkę jaśka bądź rabat na kupno materaca u niego.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

kostas11
#21 Demiurg#

@anulka3214 wina katalogu, jaki masz tytuł aukcji w kupionych ? górny tytuł to tytuł allegro z katalogu i często wprowadza w błąd 😞 

Reklamuj sprzedawcy niech zabierze łóżko i odda kasę, takie standardy zakreśla allegro 😞

poczytaj jak to działa oferta allegro sprzedaje 1 sztukę a w tytule z katalogu 5 szt 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/jakie-powinno-by%C4%87-rozwi%C4%85zanie-w...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Zapewne wina wspaniałego katalogu Allegro który źle połączył produkty. Przydałoby się aukcja zobaczyć jak wyglądała po twoim zakupie przed jego zmianami. 

oznacz moderatorów

anulka3214
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20230314-211644_Allegro.jpg

oznacz moderatorów

anulka3214
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20230314-211822_Allegro.jpg

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@anulka3214 link nie zdjęcie, bo ich nie widzimy  🙂 

@FenomenoVero raczej to nie jego zmiany, tylko zapewne odpięcie od katalogu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

anulka3214
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

anulka3214
#7 Wielbiciel#

To jest oferta po mojej interwencji, w sobotę piszę dzwonię w niedzielę jeszcze jest materac w ofercie A nagle w poniedziałek z samego rana zostaje usunięty i ze wszystkich aukcji dotyczących łóżka o wymiarach 140×200. Jeśli chodzi o pozostałe łóżka czyli 160×200 z identycznym nagłówkiem nie było materaca w komplecie dlatego zdecydowałam się kupić mniejsze łóżko z materacem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rozpocząć dyskusję, ale czy wyśle? może pójść na zwrot łózka i zwrot środków. Możesz spróbować co z tej dyskusji wyniknie i tam masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@anulka3214 jeżeli możesz to wejdź na maila od zakupu i otwórz ofertę z tamtego odnośnika (na górze powinna pojawić się informacja "Na tej stronie widzisz stan oferty kupionej we  ....) wtedy sobie zobaczymy jak wyglądała oferta w momencie złożenia przez Ciebie zamówienia. 

oznacz moderatorów

anulka3214
#7 Wielbiciel#

No w maila wejść nie mogę ale w moich zakupach mam stan oferty z dnia zakupu czyli łóżko w komplecie z materacem

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@anulka3214 to skopiuj ten link !!!  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

anulka3214
#7 Wielbiciel#

Jakoś mi nie idzie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@anulka3214 to wklej co masz nad zdjęciem i co masz po prawej nad ceną i napisz czy w opisie oferty był materac ?

W skład łóżka wchodzi:

  • korpus łóżka
  • pojemnik na całej powierzchni spania
  • stelaż na ramie drewnianej (możliwość dokupienia stelaża metalowego )
________
Κώστας
oznacz moderatorów

anulka3214
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20230314-215353_Allegro.jpg

Screenshot_20230314-215406_Allegro.jpg

  

Screenshot_20230314-215414_Allegro.jpg

Screenshot_20230314-215421_Allegro.jpg

oznacz moderatorów

anulka3214
#7 Wielbiciel#

Tak to mogę zrobić to jest oferta z dnia zakupu czyli 3 lutego

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazki musi zatwierdzić moderacja, będą wówczas widoczne, jak była to możesz walczyć w dyskusji. Ci wszyscy są sprzedającymi i zrobią tu na forum wszystko żebyś nie zaszkodziła sprzedającemu.

oznacz moderatorów

anulka3214
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Będę walczyć w dyskusji i poproszę o pomoc allegro 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@anulka3214 allegro będzie kazać odesłać na reklamację a sprzedawcy oddać kasę 

poczytaj ten wątek identyczny do Twojego jak to działa, oferta allegro sprzedaje 1 sztukę a w tytule z katalogu 5 szt 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/jakie-powinno-by%C4%87-rozwi%C4%85zanie-w...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

podstawowa sprawa, czy info o materacu było w parametrach, czy w treści oferty. Jeśli w parametrach, to szkoda walczyć, jeśli w treści opisu można coś ugrać. Chociaż moim zdaniem, sprzedawca może powołać się na błąd, bo trudno kupić tego typu łóżko z dobrym materacem w cenie ok 1500zł.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów