anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nieuczciwy sprzedawca

Client:74514125
#9 Pomysłodawca#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Wylicytowalem,i zaplacilem za przedmio,a niejaki lukasz sulkowski nik nr.104015907 po prostu mi go nie wyslal.

Przez ponad 3tyg."bujalem"sie z monitami,najpierw do niego,pozniej do Allegro,a facet totalnie wszystko olewal.

Po wielu perturbacjach dostane(przynajmniej mam taka nadzieje)zwrot z Allegro-Protect.

Nie rozumiem,dlaczego ja ponosze wszystkie nieprzyjemne konsekwencje takiej sytuacji.

Prawie miesiac mam zamrozone pieniadze.Poniewaz placilem z zagranicznego banku,dwa razy zaplace za wymiane  euro-zloty,a goscia nie dotkna praktycznie zadne konsekwencje.

Nawet nie ma czegos w rodzaju czrnej listy nieuczciwych sprzedawcow,zeby mozna bylo ostrzec innych potencjalnych pechowcow.

Czemu nie mozna takich ludzi na stale wykluczyc z grona Allegrowiczow?!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:74514125 Dlatego ze tu sprzedajacy uważają że tylko kupujący są nie uczciwi. Jeżeli zakup na zwykłym Allegro to możesz wystawić komentarz, jak na Allegro Lokalne i zakup od prywatnego sprzedającego to nauczka żeby ich omijać. Allegro nie ma narzędzi prawnych żeby coś im zrobić.

oznacz moderatorów

Client:74514125
#9 Pomysłodawca#

A szkoda!Cos sie powinno zmienic,zeby tacy ludzie nie mogli juz oszukiwac innych.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😫

oznacz moderatorów