anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa cena za Allegro Smart! dla kupujących

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Od 21 listopada 2022 r. zmienimy minimalną cenę zakupu umożliwiającą skorzystanie z darmowej wysyłki:

  • z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
  • z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich.

Dodatkowo cena za za wykupienie rocznej subskrypcji Allegro Smart! wzrośnie z 49 zł na 59,90 zł. Za subskrypcję miesięczną zapłacicie tyle samo, co do tej pory, tj. 10,99 zł.

Jeśli zapisaliście kartę płatniczą do konta Allegro, w dniu przedłużenia subskrypcji nie pobierzemy automatycznie nowej opłaty i nie przedłużymy subskrypcji na nowych warunkach. O jej zakończeniu powiadomimy Was mejlowo. Od 21 listopada od godz. 9:00 subskrypcję przedłużycie samodzielnie.

Nowe zasady Smart! będą obowiązywać dla subskrypcji miesięcznych lub rocznych, przedłużonych lub wykupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
214 ODPOWIEDZI 214

pinsplash
#21 Demiurg#

A mnie zastanawia "vacatio legis" poniżej 3 tygodni. Kiedyś zmiany były wprowadzane z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Potem miesiecznym. A teraz już tygodniowe? Oj macie parcie na fundusze.... chyba coś się nie spina...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@pinsplash zmiany w Regulaminie są zawsze komunikowane co najmniej z takim wyprzedzeniem, jakie jest wymagane prawnie. Te terminy są różne w zależności od tego, co dokładnie się zmienia.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek Maciek a możesz wymienić ( niech będzie w tym roku) wszytskie zmiany regulaminu ( cenowe, nie porządkowe) wprowadzone tak szybko?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze było można kupić Smarta 60dni przed końcem aktywnego rocznego i nie żadne 14dni albo 1rok i 15m-cy itd. 14dni to okres wypowiedzenia i nie mogę zrozumieć czy Allegro zablokowało tym co mogą(mogliby) do 21..11 wykupić z wyprzedzeniem 60-dniowym kontynuację rocznego Smarta?🤔

oznacz moderatorów

justyna_szulc0
#7 Wielbiciel#

Można przedłużyć już trwający pakiet ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@justyna_szulc0 a do kiedy masz?

oznacz moderatorów

justyna_szulc0
#7 Wielbiciel#

do stycznia 🙂
Już niżej mam odpowiedz, dzięki 🙂

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Tak, na 2 tygodnie przed upływem ważności, wcześniej się nie da 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma rozumiem że to dotyczy nowych odnowień ? bo jak mam aktywny do marca to będzie po staremu ? Mam nadzieję że nie zmieniacie warunków w trakcie trwania usługi 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Do marca po staremu, potem wg nowych zasad. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma nie tylko Wam koszty rosną może i progi dopłat zwiększycie ???

  • od 45 do 99,99 złotych
  • od 100 do 179,99 złotych
  • od 180 do 299,99 złotych
  • od 300 złotych.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Waldek-allegro
#2 Obserwator#

A czy istnieje mozliwość wcześniejszego przedłużenia smarta(kończy mi się 24.11),

nie widzę w systemie takiej możliwości

pzdr

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Możliwość powinna się pojawić 2 tygodnie przed czasem. Najśmieszniejsze jest to, że zanim powstał ten wątek wysłałam zapytanie do Allegro właśnie o brak możliwości zakupu Smarta w zakładce z monetami, zupełnie nieświadoma zmiany w regulaminie, o której jest ta dyskusja. I dostałam taką odpowiedź, która jest zupełnie inna, niż info wyświetlane podczas próby zakupu monet przed czasem.  

Screenshot_20221104-121853_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20221104-121724_TypeApp.jpg

oznacz moderatorów

www_e_sklep_pl
#11 Animator#

@capanegra Niestety chyba wycięło Twoje obrazki/załączniki?

Piotr
oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

U mnie widać załączniki. Spróbuję jeszcze raz. 

Screenshot_20221104-121724_TypeApp.jpg

Screenshot_20221104-121853_Samsung Internet.jpg

oznacz moderatorów

www_e_sklep_pl
#11 Animator#

to być może to są linki do obrazków, ale owe linki są zabezpieczone i dostępne niepublicznie? Nie wiem? Tak tylko informuję, że widać tak:

Zrzut ekranu 2022-11-04 124005.png

 

Piotr
oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Może coś źle robię, dodaję zdjęcia do tekstu jako obrazki, opcji dodawania załączników nie znalazłam. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@capanegra Twoje obrazki musi zatwierdzić moderacja za świażak jesteś 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

No to wszystko jasne 🙂👍

oznacz moderatorów

big-cafe7
#3 Debiutant#

Chciałem skorzystać z okazji i przedłużyć Allegro Smart w starej cenie o kolojny rok (moja usługa konczy się w sierpniu 2023) ale system pisze:

"Odłóż na później przedłużenie usługi

Nie przedłużyliśmy usługi, ponieważ może być aktywna maksymalnie 12 miesięcy i 15 dni do przodu. Twój Smart! jest aktywny aż do 08.2023. Cieszymy się, że będziesz z nami tak długo!"

Dlaczego nie mogę opłacić na kolejny okres? Poprzednio miałem wykupioną usługę na dwa lata do przodu

oznacz moderatorów