anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ocena negatywna , nękanie

MAMY ROZWIĄZANIE!
mdrogeria
#21 Demiurg#

Witam . Sprzedająe na allegro , ale też kupuję no i padło na mnie . Trafiłem na ofertę konfliktowego sprzedawcy .Produkt jest niezgody z większością zdjęć , może jedno nieco go przypomina .Produkty higieniczne były potrzebne na już do sklepu po prostu kończyly się maseczki dla pracowników . To co przyszło jak to określić trudno nazwać maseczką ochronną , cienizna wręcz przezroczysta . Przed weekendem , a na sklepie kilka maseczek , a zużywamy kilkanaście w ciągu dnia .W innej sytuacji odesłał bym . ale nóż na gardle , kazałem zakładać po 2  .Ocena negatywna , obniżona nota tylko za zgodność z opisem reszta 5tki . Pierwsze sms-y o usunięcie , teraz z pogróżkami o sądzie adwokatach itp itd . Strachliwy nie jestem , ale cóż sam chciałeś - dyskusja . W dyskusji również pogróżki , czekam na wypowiedz pracownika allegro . W końcu napisałem tylko prawdę , aby inni klienci się nie nabrali jak ja na eleganckie zdjęcia .

oznacz moderatorów
65 ODPOWIEDZI 65
xyz96
#21 Demiurg#

Od wczoraj tutaj jesteś? Nie czytałeś podobnych wątków? Niech sobie straszy, co innego mu pozostało? Negatywa odwetowego wystawić nie może, dlatego straszy. Jeśli w komentarzu nie ma nieprawdy, pomówienia, zniesławienia, nie masz się czego obawiać. Na straszeniu się skończy, zapewniam. Nie usuwaj komentarza.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@xyz96 Jednak mógł zaatakować negatywem - tylko się bidulek nieco pośpieszył i wszedł przez to na pole minowe,jak sobie czegoś nie rozerwie, to na pewno będzie- kręcenie wora.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria Nie usuwaj jak nie obraża sprzedającego .Ja ostatnio także dostałem pogróżki od sprzedającego a nawet szantaż o usunięcie komentarza i że doda mnie na czarną listę.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96   lew433  . Wiele lat tu jestem i nie piszę dlatego ,że mam cykora . Jest wielu nowych klientów i chcę im pokazać , że nie pozostają sami . Oprócz wsparcia ze strony serwisu mogą liczyć na nas . Czekam z niecierpliwością na wypowiedź pracownika , mam nadzieję , że wypowiedź będzie merytoryczna . 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria Napisz co Allegro na to bo jak jemu odpisałem że zgłoszę do Allegro to stonował.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

lew433 muszę poczekać do jutra , ale napiszę . pozdr

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

A dzisiaj rano mam zakup od firmy w której zakupiłem maseczki i z buta negatyw na koncie . sealed

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria  popełnili błąd, negatyw zaraz po zakupie, jeszcze takiej treści, która sugeruje że jest to "odpowiedź" na Twój negatyw. To akurat złamanie regulaminu i Allegro może usunąć ( aukcja dla negatywa).

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

pinsplash napisałem o usunięcie ,ciekawe ? . Treść nawiązuje do jakości produktu ,który dopiero dzisiaj będę wysyłał .sealed

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

nie wiem wysyłać czy nie i tak skończy się dyskusją cry

Może Pani Moderator podpowie co zrobić ??

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Twój negatyw będzie usunięty, a wysłać towar musisz, jeśli zapłacił.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 tak , wysłać muszę i tak się stanie  ,tylko zastanawiam się w jakim stanie towar wróci , a wróci na pewno 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Wiadomo co będzie, filmuj pakowanie i rozpakowanie po powrocie.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Problem jest tylko taki, że on tego negatywa po usunięciu będzie mógł wystawić ponownie, już po zapoznaniu się z towarem, a wtedy Allegro nie usunie. Dobrze by było, aby zablokowali mu możliwość wystawienia ponownej oceny - technicznie jest to możliwie i regulamin przewiduje taką opcję.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 MIAŁEM KIEDYŚ ZŁOŚLIWĄ OCENĘ I ZOSTAŁA USUNIĘTA BEZ MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO WYSTAWIENIA .TERAZ WSZYSTKO ZALEŻY OD PODEJŚCIA PRACOWNIKA ALLEGRO .

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria " wysłać muszę i tak się stanie  ,tylko zastanawiam się w jakim stanie towar wróci , a wróci na pewno "

Zrób sobie dokumentację fotograficzną zarówno wysyłanego towaru, jak i procesu pakowania i adresowania przesyłki. Nakręć z tego filmik, choćby komórką. Będziesz mieć podkładkę. 

I załóż sobie drugie, osobne konto tylko do zakupów. Nic przez to konto nie sprzedawaj, to nie będzie jak wystawić Ci odwetowego komentarza.

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@terazauto "wg mnie wystawić im komentarz negatywny (widząc jaka maja ilość pozytywnych w jakości 5/5) to trochę chamstwo."

Kpisz sobie? Inny towar na zdjęciach, a inny dostarczony. To jest pospolite oszustwo, w dodatku głupie i grubymi nićmi szyte. A skoro tak, to sprzedawca sobie zapracował na tego negatywa. Chamstwem jest tak oszukiwać, wystawiać zasłużone komentarze za oszustwo chamstwem zdecydowanie nie jest. 

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

@glenmoranghie - "Kpisz sobie? Inny towar na zdjęciach, a inny dostarczony. To jest pospolite oszustwo, w dodatku głupie i grubymi nićmi szyte. A skoro tak, to sprzedawca sobie zapracował na tego negatywa"

- tak twierdzi jedna strona, będąca w gronie 6 (sześciu) niezadowolonych osób na ponad 2000 zadowolonych w skali 5/5.... Teraz rozumiesz ?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

terazauto wnikliwie przejżalem sytuację jest to nowe drugie konto , a na pierwszym sytuacja już tak kolorowo nie wygląda nawet nick podobny  link -https://allegro.pl/oferta/maska-maseczka-ochronna-50szt-na-twarz-9429910807#

oznacz moderatorów