anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena sprzedającego i produktu

mafi4
#8 Zapaleniec#

Drogie Allegro czy to są jakieś żarty???


Dlaczego dwukrotnie usunięto moją opinię o produkcie jako niezgodną z regulaminem? Przecież wielkość sadzonki w tym momencie jest podstawową informacją o produkcie! Jeśli sprzedawca oferuje sadzonkę rośliny o wys. 150 cm, a wysyła 50 cm to każdy następny kupujący powinien o tym wiedzieć! Dwa razy straciłam czas na napisanie opinii, ze zdjęciami, takiej, jaką sama chciałabym zobaczyć przed podjęciem decyzji o zakupie rośliny. I dwa razy mi je usunięto, teraz jeszcze bez możliwości edycji. To gdzie miałam to napisać? W ocenie sprzedawcy? Tam gdzie jest wyraźnie napisane "nie pisz o produkcie?? 

Albo to, jak fajansiarski sprzedawca wcisnął mi cebuli krokusów zamiast psizęba, a cebule białych botanicznych narcyzów wydały kwiaty żółte miniaturowe i... sorry czas na ocenę MINĄŁ. No niestety przy roślinach trzeba chwilę poczekać, takich oszustw nie wykrywa się w ciągu 2 miesięcy. Cebule sadzi się jesienią, a kwitną wiosną. Także o kant d.. z takimi ocenami.


Mafi4

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mafi4 czy możesz wskazać numer zamówienia do którego opinia została usunięta? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mafi4
#8 Zapaleniec#

Numery aukcji: 12692937109, 12693012565, 12692940161

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

to nie jest numer zamówienia 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mafi4 Prawda, to taki długi. Zobaczysz go w zakładce "Moje zakupy" szczegóły po lewej stronie.

oznacz moderatorów

mafi4
#8 Zapaleniec#

Ok, podaję numer zamówienia: 842a0410-edab-11ed-984f-f1590820d1d5

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mafi4 Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, inni powinni wiedzieć o tym- całkowicie się zgadzam.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mafi4 "takich oszustw nie wykrywa się w ciągu 2 miesięcy" jeżeli uważasz, że sprzedawca dopuścił się czynu z art. 286 kk to należy skierować się na policję lub do prokuratury a nie na forum allegro. 

oznacz moderatorów

mafi4
#8 Zapaleniec#

" jeżeli uważasz, że sprzedawca dopuścił się czynu z art. 286 kk to należy skierować się na policję lub do prokuratury a nie na forum allegro. "

Założyłam spór na allegro, sprzedawca zwrócił pieniądze, więc nie ma co zgłaszać. Natomiast byłoby jak najbardziej na miejscu ostrzec następnych kupujących żeby im oszczędzić stresu i rozczarowań. 

oznacz moderatorów