anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oplacony przelewem zakup, a pieniędzy z konta nie pobrane

MAMY ROZWIĄZANIE!
mapet2
#7 Wielbiciel#

Wczoraj dokonałam zakupów  trzech przedmiotów tradycyjnym przelewem. Przeszłam wszystkie kroki transakcji po kolei (jak zawsze). Ale na koncie bankowym nie ma tej transakcji. Wcisnęłam "Kup ponownie" ,bo nie chciałam anulować. Sytuacja się powtórzyła. Czekałam pokoju godziny, brak wpłaty. Co można zrobić?

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Tradycyjnym to płacisz np: na Poczcie a TY płaciłeś szybkim, tak można się domyśleć czy się mylę, ale jak nie pobrało środków z konta to nie opłaciłeś, poczekaj chwilę.

oznacz moderatorów
mapet2
#7 Wielbiciel#

Faktycznie szybkim, ale po wykonaniu kolejnych kroków łącznie z logowaniem do swojego banku i potwierdzeniem transakcji zdrapka, w ogóle nie ubyło pieniędzy na koncie. Powtórzyłam transakcje anulując poprzednią I to samo.

Platnosc rozpoczętą I na tym koniec. Pierwszy raz mi się to 

przydarzyło. I czekałam wiele godzin na sfinalizowanie ( sprawdzalam)

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mapet2 W takim wypadku sugeruję, abyś skontaktowała się ze swoim bankiem. Po naszej stronie wszystko działa prawidłowo. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dziwna sprawa, a przed końcem jakiś komunikat się pojawia czy tylko nie pobiera z konta?

oznacz moderatorów
mapet2
#7 Wielbiciel#

Tylko nie pobiera. Robiłam to wielokrotnie wcześniej, nic nie odbiegało od normy (ale może coś przeoczyłam?). Pójdę za radą pani moderatorki.

oznacz moderatorów