anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałam vouchery od mastercard bezcenne chwile, jeden udało mi się zapisać w Allegro korzystając

1954bartro
#7 Wielbiciel#

Otrzymałam vouchery od mastercard bezcenne chwile, jeden udało mi się zapisać w Allegro korzystając z linku https://allegro.pl/kampania/monety/kod/mastercard-bc a pozostałych nie przyjmuje. Czy ktoś mi może pomóc, dlaczego nie przyjmuje nowych voucherów, a przyjęło tylko jeden?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@1954bartro Czy vouchery dotyczą dostępu do darmowych dostaw w ramach Allegro Smart? Jeśli tak, na jednym koncie można wykorzystać tylko jeden kod. Czy podczas próby wprowadzenia pozostałych voucherów pojawia się jakiś komunikat?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kurtz_mr
#1 Nowicjusz#

Możliwe że ten który dało się wykorzystać był na monety, a inny to voucher. Zgodnie z instrukcją na stronie bezcennechwile.mastercard.pl vouchery działają tak:

Wymień punkty na kartę podarunkową o wartości 50 PLN do wykorzystania na Allegro. Aby zrealizować kod, zrób zakupy i wybierz metodę płatności (wyłącznie płatność z góry). W sekcji “Twoje zniżki" zaznacz "Masz kod lub kartę podarunkową". Wprowadź kod Twojej karty podarunkowej, aby obniżyć płatność o jej wartość. Karty podarunkowe nie sumują się, nie łączą z innymi promocjami oraz nie pokrywają kosztów wysyłki. Jeśli nie wykorzystasz na raz całej kwoty, otrzymasz nową kartę przypisaną do Twojego konta Allegro z pozostałą kwotą. W przypadku zamówienia na kwotę mniejszą lub równą wartości karty podarunkowej przy kosztach dostawy wynoszących 0 zł, naliczona zostanie kwota 1 zł w celu autoryzacji płatności.

oznacz moderatorów