anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałeś 0 Monet. Gratulacje! Monety z akcji - Kupujesz, nawet 100 Monet zyskujesz, a za zakupy pł

ite24
#7 Wielbiciel#

Taka promocja...

jest jakiś błąd, bo dostałem powiadomienie kliknąłem odbierz i dostałem 0 zamiast 20

 

Otrzymałeś 0 Monet. Gratulacje! Monety z akcji - Kupujesz, nawet 100 Monet zyskujesz, a za zakupy płacisz później trafiły na Twoje konto!

 

#bugfix

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Były tu już takie"problemy", zapytajmy moderatorów: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ite24 Jeśli spełniłeś warunki promocji i monety powinieneś otrzymać, upomnij się o nie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów

ite24
#7 Wielbiciel#

spełniłem, pojawił się przycisk odbierz monety - po jego kliknięciu dostałem ZERO   🙂 

screen 

monety6.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ite24 konsultuję tą sprawę, wrócę z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ite24 wracam z odpowiedzią. Jest to kwestia regulaminowych naliczeń monetowych Konto założone mniej niż rok temu może otrzymać 20 monet na miesiąc i 50 na rok. Wyjątkiem była promocja 200 Monet za zakupy w ramach Allegro Biznes. Dlatego nie otrzymałeś monet w ramach promocji "Kupujesz, nawet 100 Monet zyskujesz". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@ite24 napisał: "Otrzymałeś 0 Monet. Gratulacje!"

Dzięki Allegro internetowe memy stają się rzeczywistością:

comment_dNI4aKSi3k8MGUr9sJWG7f3aah98bPCp

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów