anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka utknęła

majki117
#9 Pomysłodawca#
  • @w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Moja paczka od 14-stu godzin utknęła w sortowni i nie rusza w dalszą drogę do mojego paczkomatu. Zaczynam się martwić o dostarczenie paczki w terminie przez InPost. ..
oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

pecela
#17 Koryfeusz#

To była przesyłka Inpost Paczkomat czy Allegro Inpost Paczkomat (to dwie różne usługi).

W przypadku usługi Inpost Paczkomat, przewoźnik deklaruje dostawę w ciągu 2 dni roboczych, a gwarantuje w ciągu 5 dni roboczych pod warunkiem nadania do godziny granicznej (ta zależy od strefy). Dodatkowo przewoźnik zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu gwarantowanego o 2 dni np. w razie braku miejsca w paczkomacie docelowym.

W przypadku usługi Allegro Inpost Paczkomat, przewoźnik deklaruje dostawę w terminie 1 dnia roboczego, pod warunkiem nadania do godziny granicznej. W tej usłudze nie przewoźnik nie gwarantuje dostawy w określonym terminie, tak więc nie przewiduje się tutaj opóźnienia w doręczeniu (opóźnienie to przekroczenie terminu gwarantowanego, a tu takiego nie ma). Jednakże przesyłka powinna być doręczona w ciągu 60 dni.

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Ta druga opcja. 

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Więc dlaczego jak wchodzę w śledzenie przesyłki to nie mam aktualnej informacji gdzie znajduje się moja paczka? Od 20-stu godzin ta sama informacja...

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@majki117 Jeśli paczka została już wysłana przez sprzedającego, to powinieneś ją odebrać — a jeśli nie chcesz zamówionego produktu, to możesz go odesłać.

Zamówienie nie jest opóźnione, Przewoźnik deklaruje dostarczenie zamówienia w ciągu dwóch dni roboczych i ten czas jeszcze nie minął 

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Jak to w ciągu dwóch dni roboczych? Zamawiając produkt było napisane, że "dostawa jutro" - czyli dziś. Zawsze zamawiam produkty dostarczane na drugi dzień i tym się głowie kieruje przy zakupach. Sprzedający bardzo sprawnie obsłużył moj zakup i nie mam żadnych zastrzeżeń, natomiast InPost gdzies trzyma moją paczkę o nawet nie mam możliwości dowiedzieć się gdzie jest moja przesyłka ponieważ ostatnia informacja o mojej paczce jest z wczoraj z godziny 20.29 że jest przyjęta w oddziale InPost. 

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego jak wchodzę w śledzenie paczki to nie mam aktualnej informacji gdzie jest moja paczka? 21 godzin pokazuje mi że paczka przyjęta w oddziale InPost? Nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Zawsze można było podejrzeć gdzie jest paczka a tu nic od 21 godzin. Dlaczego nie odpisujecie?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@majki117 Przykro mi, że czekasz, ale nie mam wpływu ani na statusy, ani na usługę dostawy Twojej paczki. Zgodnie z wypowiedzią pracownika InPost, jeśli przesyłka do końca dnia nie zmieni statusu na przekazaną do doręczenia, skontaktuj się z Przewoźnikiem: https://inpost.pl/kontakt

oznacz moderatorów

majki117
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję Ci @ko_alka za odpowiedź za InPost. Czuję, że z tą paczką jest coś nie tak, że jakiś ktoś ukradł mi tę paczkę i nigdy do mnie nie trafi. Wolę zrezygnować z tego zakupu teraz żebym później to ja nie miał nieprzyjemności ze sprzedającym. 

oznacz moderatorów