anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pisało mi że mogę odebrać kupon o wartości 15 zł i użycie go w aplikacji za 59 zł..

Client:119408619
#7 Wielbiciel#

Teraz jak chciałem go użyć przy ofercie za 59 zł piszę że mogę użyć jak oferta będzie kosztowała 89 zł co to za oszu.....???

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119408619 jeśli napiszesz nam o kupon z jakiej promocji chodzi, będzie nam łatwiej sprawdzić jej warunki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:119408619
#7 Wielbiciel#

Ten którzy są nowi i korzystają pierwszy raz z allegro i mogą użyć kupon 15 zł w aplikacji kiedy będą coś kupować w aplikacji za 59 zl

oznacz moderatorów

Client:119408619
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119408619 gdzie dokładnie dostałeś informację o tej promocji? posiadasz jakaś wiadomość lub zrzut z tą informacją? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:119408619
#7 Wielbiciel#

Kiedy stworzyłem nowe konto allegro i zajrzałem do aplikacji allegro, jedynie musiałem aktywować konto allegro i dopiero w tedy w aplikacji allegro mogłem odebrać kupon o wartości 15 zł przed odebraniem pisało 59 zł by użyć a jak odebrałem to pisze 89 @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie koniecznie ponieważ użycie kuponów czasem są uwarunkowane, kategorie i inne limity!

oznacz moderatorów

Client:119408619
#7 Wielbiciel#

W regulaminie jest napisane, że 59zł trzeba wydać, żeby z kuponu skorzystać a w aplikacji jest możliwość skorzystania dopiero od 89zł i tyle podczas kupowania trzeba wrzucić do koszyka, inaczej kupon nie działa.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119408619 dziękuję, ale promocja, którą wskazałeś obowiązywała w dniach 5 stycznia 2024 roku do dnia 15 stycznia 2024. Czy odebrałeś kupon w tym okresie? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:119408619
#7 Wielbiciel#

cóż nie ale powinniście to naprawić by nie pokazywało że można użyć kuponu za 59 zł i to pisało przez odebraniem a po odebraniu pisało że 89! @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:119408619 ale w regulaminie masz dwa kupony, jeden za zainstalowanie i drugi kupon 15 zł dla zakupu za 89 zł 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:119408619
#7 Wielbiciel#

Teraz od 89 a ja nie widziałem że jest 89 myślałem że jest dalej za 59 bo pisało w aplikacji że jest za 59 zł a jak odebrałem i chciałem użyć to już pisało że można użyć od 89 więc powinni to naprawić 

oznacz moderatorów