anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Platnosc karta Mastercard niemozliwa

MAMY ROZWIĄZANIE!
schovi_at
#7 Wielbiciel#

Witam,

nie wiem czemu, ale od jakiegos czasu nie moge placic karta, mimo iz opcja ta jest dostepna.

Sprawdzalem dzis w banku, i powiedziano mi, iz dostaja zgloszenia, iz wpisuje zly kod, ten 3-cyfrowy. Jest to niemozliwe. Wlasnie usunalem karte i dodalem ja ponownie, na 100% poprawny kod. W czym zatem jest problem?

Prosze o szybka odpowiedz, mam troche zakupow do ogarniecia.

Pozdrawiam

Krzysztof

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@schovi_at widzę, że dzisiaj dokonałeś zakupów płacąc za nie BLIKiem, a ostatni zakup kartą był 10 maja. Czy możesz napisać czy gdy próbujesz zapłacić kartą pojawia się jakiś komunikat oraz podać numer zamówienia, które próbowałeś opłacić kartą?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
schovi_at
#7 Wielbiciel#

Witaj,

zgadza sie, placilem blikiem, bo karta nie poszlo. Inny zakup wisi bo karta nie przejdzie, mam jeszcze kilka, za ponad 1000 pln, i nawet tego nie tykam narazie.

Zakup ktory wisi to: 15b9a908-b12e-4447-993c-84584d232a91, z Allegro lokalnie. Innym razem ostatnio tez placilem blikiem bo karta nie zadzialala.

Sprawdzalem wlasnie dzis w banku, co z moja karta nie tak, i powiedziano mi, iz dostaja caly czas zle zapytanie o karte dlatego platnosc jest odrzucana. Dane karty ktore ja wprowadzilem, nie pokrywaja sie z tymi, ktore sa wysylane do operatora karty. Nie wiem co im Allegro przesyla, ale numer karty nie zgadza sie z kodem bezpieczenstwa. Masakra jakas. Dotyczy to tylko Allegro. **piiip** i Bog wie gdzie, dziala normalnie. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
schovi_at
#7 Wielbiciel#

Dodam jeszcze, ze wlasnie cos kupilem w USA, w New Jersey, i wszystko gra. Allegro ma zrypane algorytmy czy nie wiem co. Jestem wsciekly.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@schovi_at dziękuję za wszystkie informacje! Konsultuję to z działem płatności, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kazfrykowski
#7 Wielbiciel#

Czy pani Nika w imieniu wszystkich placacych moze przywrocic funkcje kart platniczych

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@schovi_at tak jak napisaliśmy w sprawie nr 24102968 wysłaliśmy zgłoszenie w tej sprawie do operatora płatności, mam nadzieję, że problem uda się szybko rozwiązać. Wrócimy do Ciebie z wiadomością e-mail we wspomnianej wyżej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kazfrykowski
#7 Wielbiciel#

tez mam ten problem mastercard na allegro jest nie uznawana ,wkoncu to nasze pieniadze

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kazfrykowski Cześć. Osobiście korzystam z karty Mastercard i nigdy nie miałam z nią problemów. Spróbuj usunąć kartę i dodać ponownie w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/karty-platnicze?from=landing-page 

Jeśli to nie pomoże, opisz proszę dokładnie co się dzieje, kiedy chcesz opłacić swoje zakupy kartą. Czy pojawia się jakiś komunikat? Pomocne mogą okazać się zrzuty ekranu (pamiętaj o wymazaniu danych osobowych). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kazfrykowski
#7 Wielbiciel#

dziekuje slicznie 

oznacz moderatorów
kazfrykowski
#7 Wielbiciel#

niestety wszystkie pani podpowiedzi nie przynosza skutku platnosci sa niemozliwe karta jakies zabezpieczenia G  .Taki fajny portal jak allegro po prostu jest zbanowany.prosimy pania o pomoc

kaz

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kazfrykowski Czy po skorzystaniu z karty akceptujesz w swojej aplikacji mobilnej transakcję z Allegro?

Jeśli problem wciąż występuje, to poproszę Cię o przesłanie zrzutów ekranu z widocznym komunikatem, który się pojawia, kiedy chcesz opłacić zamówienie kartą. Zrzuty prześlij przez ten formularz.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów