anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrano środki z konta (blik), allegro twierdzi że zakup nie opłacony

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:49026162
#7 Wielbiciel#

Dzisiejszego dnia zamówiłam u sprzedawcy karmę. Środki zostały pobrane z konta, zaakceptowałam zakup (blik), jednak allegro twierdzi że zakup został nie opłacony. Skontaktowałam się ze sprzedawcą, odpisał że blik jest nie zaksięgowany. co mogę w tej sytuacji zrobić?Karma dla psa Deer Dog 400 g dziczyzna @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49026162 Na koncie, z którego piszesz, ostatni zakup to anulowana transakcja z ofertą "POKUSA KARMA MOKRA - BAŻANT ZE ŚLIWKA 800G". Prześlij numer zamówienia z produktem, o którym wspominasz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:49026162
#7 Wielbiciel#

Tak, to była karma Pokusa Bażant 800g. Numer oferty 1279459898, anulowalam już zakup, bo wyczytałam że tak najlepiej zrobić, pierwszy raz mam taką sytuację. Dlatego też skontaktowałam się ze sprzedającym, ale po sprawdzeniu odpisał że blik nie został zaksięgowany. Słyszałam, że powinnam teraz czekać 3 dni na zwrot środków

oznacz moderatorów
Client:49026162
#7 Wielbiciel#

6e0ce610-11a1-11ee-9c99-1d78cb2a7f70 numer zamówienia

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49026162 Teraz płatność jest anulowana. Jeśli wcześniej była rozpoczęta, sprawdź czy środki zeszły z konta bankowego czy zostały na nim jedynie zablokowane. Jeżeli zostały zablokowane, w sprawie ich przywrócenia na rachunek skontaktuj się z bankiem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:49026162
#7 Wielbiciel#

@nat_not  napisał(a):

@Client:49026162 Teraz płatność jest anulowana. Jeśli wcześniej była rozpoczęta, sprawdź czy środki zeszły z konta bankowego czy zostały na nim jedynie zablokowane. Jeżeli zostały zablokowane, w sprawie ich przywrócenia na rachunek skontaktuj się z bankiem.


Środki zostały pobrane z konta, ja również zaakceptowałam płatność, jedynie na allegro mi pisało, że płatność nie przeszła i że zakup czeka na opłacenie 

oznacz moderatorów
Client:49026162
#7 Wielbiciel#

Środki nie zostały zablokowane 

oznacz moderatorów