anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pochowaliscie tańsze ofert to macie

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Cel- zakup krok w biznes i zarządzanie karta pracy. Allegro -32.99 + wysyłka 10.95.

Bida konkurencja -25zł + opłata serwisowa +1zł za wysyłkę = 29.75zł.

Kto zgadnie gdzie kupiłam?

I mogę się założyć, że tańsze oferty tu też są ale nie ma wyszukiwania, nie ma zakupów. Heh miałam konto u konkurencji od kilku lat i raz mężowi kupowałam coś w tym czasie, teraz... Nawet takie mamuty czasem zmieniają przyzwyczajenia.

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Screenshot_114.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Właśnie to jest biznes oni chcą sprzedaży drogich ofert, większa prowizja. ale kto umie i ma czas i che to i tak znajdzie taniej.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x allegro skreśliło i wkalkulowało takich klientów jak Ty, 1000 osób kupi gdzie indziej a 14 mln zapłaci więcej za oferty będące na górze, wyjdą do przodu jakieś 10 - 20 % 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Becia51095
#9 Pomysłodawca#

Nie będę wstawiać zdjęcia ale tak...

- regał dla dziecka organizer książki plus pudełko wysuwane najtaniej 299zl plus smart 

- konkurencja też na A.  205zl plus wysyłka gratis a że mam wykupiony na rok filmy i seriale więc się opłaca.

Gdzie kupiłam? U konkurencji 

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Decyzję biznesową opisał @kostas11  , Allegro, zwane dalej korpo nie liczy się z naszą wygodą, czy logiką. Tam siedzą pryszczate okularniki, które przeliczają słupki zysku, a prezes, czy tam dyrektor ma $ w oczach i to zatwierdza... Kasa, która wyznacza dzisiejsze czasy, może niebawem położyć naszą cywilizację, chciwość i upadki są szeroko opisane w historii.

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x pamiętaj proszę, że wciąż możesz skorzystać z opcji sortowania ofert po cenie. W momencie kiedy znajdziesz interesujący Ciebie produkt, kliknij w [porównaj x ofert], a następnie ustaw sortowanie po cenie z dostawą: od najniższej (pierwsza u góry pojawi się Top oferta, jednak niżej będą posortowane po cenie oferty). 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Sa_nova opisywałem to tutaj, zadziałało by to jak by był jeden produkt a nie cała strona tych samych ofert pod różnymi EANami 😞 wtedy trzeba każdy obejrzeć a to czas 😞 tym bardziej że na górze jako główny produkt katalogu nie ma najtańszych ofert 😞

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/czy-allegro-wprowadza-w-b%C5%82%C4%85d-ku...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

A przepraszam niby dlaczego? U konkurencji od razu sortuję po cenie. Mniej klikania. Nie mówiąc o tym, ze produkt o którym mówisz w sortowaniu po cenie najtańsze nowe pokazywał za 26zł. Czyli 36.95zł z wysyłką. Ja kupiłam to samo z taką samą wysyłką za 29.75. Tyle na temat opłacalności allegro. Nie dość, ze więcej klikania to jeszcze zero konkurencyjności. Nawet jakby  u nich nie było promocji na wysyłkę to i tak wyszłoby taniej.

Ale co tam, niech zgadnę robicie to dla mojego dobra i tak ma być:)

oznacz moderatorów

Pasiek90
#9 Pomysłodawca#

@Sa_nova jasne, my to wszyscy wiemy! Tylko zeby znalezc jakas konkretna rzecz, to czynnosci

"kliknij w [porównaj x ofert], a następnie ustaw sortowanie po cenie z dostawą: od najniższej"

trzeba wykonac czasem kilka-kilkanascie razy nawet! Bo tyle niekiedy jest tych roznych "koszykow" z tymi samymi produktami. I za kazdym je****m razem trzeba od nowa klikac "sortuj od". Hitem jest jak wyswietla 5 produktow po 10-50 ofert, a po kliknieciu "porownaj X ofert" wyswietlaja sie doslownie TRZY oferty, i to dokladnie TAKIE SAME od tego samego sprzedawcy. Wprowadziliscie totalny bubel, moze denerwuje uzytkownikow, ale za to nie dziala. I NIGDY nie bedzie to dzialac, bo w katalogu zawsze bedzie burdel, zawsze ktos sie pomyli, zawsze wystapi jakis blad, zawsze sie zdarzy inna nieprzewidziana rzecz o ktorej nikt nie pomyslal wprowadzajac ten tragiczny widok wyszukiwania. To sie po prostu nie ma prawa obronic.

oznacz moderatorów