anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

podrobione buty NIKE

MAMY ROZWIĄZANIE!
www_shopbay_pl
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem buty  Nike oryginalne przynajmniej takie miały byc  okazało sie ze porównując buty nie sa one symetryczne różnią się przeszyciami ,nie równo wszyte mocowania sznurówek  itd gdy zgłosiłem do sprzedawcy oczywiście powiedział ze to oryginały i zebym przesłał mu te buty  na paragonie nie było nazwy towaru jedynie buty sportowe po tym sprzedawca usunął wszystkie swoje aukcje a miał tam wszystkie markowe ciuchy widac ze tez podróbki .

https://allegro.pl/oferta/buty-nike-air-max-infinity-2-cu9452-100-r-43-12977448569?snapshot=MjAyMy0w...

sprzedawca to Shoes_sale

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli widzisz produkt który cenowo różni się znacząco od ceny rynkowej to nie licz że to jakaś okazja . Załóż mu dyskusję a jak to nic nie da allegro zwróci Ci środki ze swojego programu ochronnego.

oznacz moderatorów
www_shopbay_pl
#7 Wielbiciel#

założyłem dyskusje ale dopiero w piątek będę mógł poprosić20230429_131117.jpgMocowania sznurówek wszyte niesymetrycznie .jpginna szerokosc niz w drugim bucie (2).jpg o pomoc pracownika allegro

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

w weekendy i święta czas w dyskusji nie płynie

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@www_shopbay_pl W tej zakładce możesz rozpocząć dyskusję. Sprzedający będzie musiał przesłać wyjaśnienia. Jeśli tego nie zrobi, nasz pracownik włączy się do sprawy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Pewnie ze się wyjaśni i z pewnością Allegro pomoże ale czy tu nie ma wielu takich"niejasnych" ofert.

oznacz moderatorów
www_shopbay_pl
#7 Wielbiciel#

Wiesz gdyby but nie cisnął nawet bym się o tym nie dowiedział .fakt ze but tanszy ale skoro to Allegro to wykluczyłem opcje podrobionych butów skoro to Polski sprzedawca i ma tyle produktów brandowanych śmiem twierdzić ze wszystkie produkty były podrobione .Mam nadzieje ze to się wkrótce wyjaśni.Sprzedający gdy zgłosiłem ze to podrobiony produkt zaproponował bym odesłał buty ale to nie zmienia faktu ze odda mi pieniądze a temat zostanie zamieciony pod dywan.Gdybym odesłał produkt nie miałbym dowodu .Okaże się jak allegro podejdzie do sprawy podrobionych butów i do sprzedawcy

oznacz moderatorów
www_shopbay_pl
#7 Wielbiciel#

dziękuje rozpocząłem dyskusje oraz wystawiłem ocene oczywiscie sprzedający pisze ze to oryginały zdjec mam duzo więcej  i porównując lewego do prawego są istotne różnice.Dziwne  ale nie było by sprawy gdyby prawy but mnie nie cisnął w stopę po sprawdzeniu i wyciągnięciu wkładki okazało sie ze prawy but przy podeszwie jest troszkę węższy i wkładka nie pasuje stad tez te obciskanie.i tak się zaczęło wziąłem drugi but i okazało się ze różnice są  widoczne i gdyby nie obciskał mi stopy nawet bym nie dowiedział się ze to podróbka gdyż nigdy nie porównywałem butów oryginalnych .Nie po to kupuje z zaufanej strony by otrzymać podrobiony towar tym bardziej ze pisał ze to oryginał.Nie sądzę ze firma NIKE wprowadza na rynek takie buble  bo sprzedawca twierdzi ze to z oficjalnej dystrybucji NIke.Na paragonie który dostałem pisze buty sportowe ,a nie buty Nike gdy  zgłosiłem to do sprzedawcy brak odpowiedzi

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zawsze możesz go w dyskusji czy rozmowie przez centrum wiadomości spytać czy jest tak pewny oryginalności tych butów że jak je wyślesz do ekspertyzy to zgadza się na jej pokrycie wraz z kosztami transportu .

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Jeśli lewy różni się od prawego to żaden dowód.  Po prostu zamienione buty w pudełkach,  w sklepach gdy ludzie przymierzają często są buty z róznych par i trzeba bardzo uważać.

Może jednak odeślij buty niech sprzedający wymieni na prawidłowe i po sprawie.

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

ja to tam wolę buty kupować w sklepie / przymierzę, dotknę, powącham... przejde się w te i wewte i wtedy czuję/widzę czy mi pasują i czy są do pary czy może jeden zielony a drugi chiński / co w ogóle za pomysł żeby chodaki kupować po obejrzeniu na obrazku?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Współczesne społeczeństwo wszystko chce mieć bez wychodzenia z domu i od razu widać jak na tym wychodzą.

oznacz moderatorów
www_shopbay_pl
#7 Wielbiciel#

Przyjacielu a ty nic nie kupujesz online ????

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

wiele, wiele rzeczy... wiele... buty, ciuchy, białe... nigdy

oznacz moderatorów
www_shopbay_pl
#7 Wielbiciel#

Pewnie ale nie każdy ma możliwość kupowania w sklepie  , po to są sklepy online

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@www_shopbay_pl to że buty nieznacznie się różnia wykonaniem nie oznacza że to podróbki buty nie powstają maszynowo na taśmie produkcyjnej część prac wykonuje pracownik ręcznie. Żeby udowodnić że to jest podróbka to musialbyś mieć opinię rzeczoznawcy od producenta a sprzedawcy wystarczy faktura od importera / oficjalnego dystrybutora na terenie Polski, ba te buty mogą być oryginalne ale np nie przeszły z jakiegoś powodu procesu weryfikacji i zostały odrzucone a potem sprzedawca kupi taką partię taniej bo mają małe niedoróbki np przebarwienia, krzywo wszysty element etc i zgodnie z prawem nie udowodnisz mu oszustwa 

oznacz moderatorów
www_shopbay_pl
#7 Wielbiciel#

pierwsze słyszę nigdy znana firma nie sprzeda odrzutów to by padło na ich wizerunek  a jesli chodzi o udowodnienie  wysłałem zdjecia do Nike gdyz ma ona taka strone ze się zgłasza podrobione towary a to dla ciebie znajdz róznice na zdjeciu pomiedzy lewym a prawym butem i powiedz ze to Swiatowa marka takie buty wyprodukowała 20230430_190940.jpg

oznacz moderatorów
www_shopbay_pl
#7 Wielbiciel#

jak znajdziesz 4 róznice to ci powiem ze bardzo słabo

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@www_shopbay_pl to mało słyszałeś można sobie takie odrzuty z fabryki nike czy innych marek zakupić bezpośrednio z Chin oryginalne funkcjonalne odrzucone ze względu na niewielkie uchybienia w jakości były szef zamawiał kontenerami sprzedawały sie znakomicie 

oznacz moderatorów
www_shopbay_pl
#7 Wielbiciel#

odrzuty z Chin czyli podróbki Nike nigdy takich nie sprzedawała nawet zwroty nowe nie używane niszczy  wiec o czym mówimy .a sprzedawały sie bo były bardzo tanie i podróbki.

oznacz moderatorów