anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podwójnie policzona przesyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:36380770
#7 Wielbiciel#
  • Witam. Kupiłam u sprzedawcy dwie sztuki tego samego produktu i przy dostawie policzyło mi podwójnie koszt dostawy. Pani, u której kupowałam powiedziała, że to jest błąd na allegro. Zamiast 15 zł miałam 30 zł. 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:36380770 Sprzedawca. Prawdopodobnie w cenniku ma ustawione : 1szt w paczce. Spytaj go o to. Poproś o zmianę cennika. Anuluj te zakupy i kup jeszcze raz. Chyba że są to duże przedmioty i trzeba je wysyłać w oddzielnych paczkach.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:36380770
#7 Wielbiciel#

To są małe rzeczy. Pani powiedziała że nigdy tak nie miała i że to jakiś błąd musi być systemu allegro. Coś musi być na rzeczy ponieważ ja już dostałam tą paczkę a dalej mi wysi na allegro że jest tylko opłacona. Sprzedawca nie może tego zmienić.  

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:36380770 czasem tak jest jak jeden przedmiot u sprzedawcy jest w cenniku A a drugi w cenniku B - nie połaczy. A sprawdziłaś czy obie formy wysyłki sa takie same? Bo np nie połaczy paczkomatu i poczty. z tą drugą sytuacją - trzeba wezwać kawalerię ( bo my nie mamy podglądu) : @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:36380770, możesz podać numer tego zamówienia? Sprawdzę to. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:36380770
#7 Wielbiciel#

NUMER ZAMÓWIENIA

6889a5c1-ea74-11ec-a1c6-a3eda745d5a0 

To był jeden przedmiot tylko dałam dwie sztuki. I dałam sposób dostawy kurier i było x2 15 zł czyli 30. Pani sprzedawca sama mi napisała na telefon że podwoiła się przesyłka i nie wie dlaczego. Dzięki bardzo za szybkie odpowiedzi 😉

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:36380770, dziękuję. 🙂 @pinsplash dobrze Cię naprowadził. Sprzedająca ma limit w tej ofercie - maksymalna jedna sztuka w paczce:

Zrzut ekranu 2022-06-16 o 11.19.29.png Możesz anulować to zamówienie, poprosić sprzedającą o zmianę cennika i zamówić jeszcze raz. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:36380770 A nie prościej podać nr konta i tam niech Ci zwróci 15 zł ?

oznacz moderatorów
Client:36380770
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo , 😉 dam jej znać bo może ona nie wie. Tak, poprosiłam ją o zwrot 15 zł 😉 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:36380770 Ale numer konta i tak musisz podać, bo przez AF nie zwróci. System okazuje koszt całości przesyłki (30), bez rozbicia (2x15)

oznacz moderatorów
Client:36380770
#7 Wielbiciel#

Tak wiem, dlatego się zdziwiłam dlaczego mam dwa razy policzoną przesyłkę. Pozdrawiam 😉

oznacz moderatorów
Client:36380770
#7 Wielbiciel#

A można sprawdzić jeszcze dlaczego mam cały czas status zakup opłacony ? Wczoraj przesyłka była u mnie . 

oznacz moderatorów