anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potwierdzenie, że jestem człowiekiem, jak się pozbyć?

MAMY ROZWIĄZANIE!
magatu
#7 Wielbiciel#

Nie wiem, gdzie mam ten wątek podczepić. Żadna tablica nie pasuje. A problem jest. Dlatego piszę byle gdzie licząc na wyrozumiałość Społeczności. A mianowicie: Od dziś nagle po wejściu na stronę Allegro pojawia żądanie potwierdzenia, że jestem człowiekiem.  I to zarówno w Firefoxie jak i w Edge. Powywalałam wszystkie rozszerzenia i dodatki. Nic nie pomogło. Antywirus milczy. O co tu chodzi? Jak się tego pozbyć?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

@magatu Z pewnością nie jest to "trafione" pytanie, sądzisz że to wyszło od Allegro?

oznacz moderatorów
magatu
#7 Wielbiciel#

A od kogo? Gdzie indziej tego nie ma. Tylko na stronie Allegro.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@magatu Dziękuję za przesłanie zrzutów ekranu. Nasz zespół techniczny weryfikuje Twoje zgłoszenie. Prosimy o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na portalu coraz więcej BOT-ów i innych sztucznych inteligencji , i to one sprawdzają czy do nich należysz ,czy jesteś człowiekiem.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@magatu czy taki komunikat pojawia się, gdy zmieniasz przeglądarkę? Czy możesz przesłać zrzuty ekranu z widocznym adresem IP lub zrzuty oraz adres IP, bo obie te rzeczy są potrzebne do zweryfikowania problemu. Możesz to przesłać na adres spolecznosc@allegro.pl jeśli nie chcesz dzielić się tą informacją na forum. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
PHUABIB2
#12 Orędownik#

To proste. Jeśli masz jakiś bloker reklam czy innych dodatków musisz go na chwilę wyłączyć, odświeżyć stronę i tam pojawi się taki suwak z puzzlem do uzupełnienia, przesuwasz w odpowiednie miejsce i po problemie.

Ja tak miałem coś około roku temu jak wznawiałem aukcje poprzez wystaw podobną i naraz naklikałem kilkanaście aukcji do wznowienia, w co drugiej dostałem taki komunikat.

oznacz moderatorów