anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienie policji aby otrzymać zwrot z Programu Ochrony Kupujących

MAMY ROZWIĄZANIE!
vel_diablo
#7 Wielbiciel#

Witam. Na aukcji numer 499578513 zakupiłem wyświetlacz wraz z ramką do Redmi Note 4x. Wyświetlacz ma wadę która ujawniła się po poskładaniu telefonu i założeniu tylnej klapki. Nie trzyma klej naniesiony pomiędzy szkłem a digitizerem na jednym z dłuższych boków.

Otrzymałem w dniu dzisiejszym e-maila z informacją " Szanowni Państwo,
otrzymaliśmy od Państwa reklamację z wyżej wymienioną częścią.
Z przykrością informujemy, iż reklamacja została odrzucona,ze względu na uszkodzenie mechaniczne części powstałe podczas czynności serwisowych lub w trakcie transportu. "

Dyskusja nic  nie dała  gdyż sprzedający nie odezwał się.. Otrzymałem informację aby uruchomić Program Ochrony Kupujących. Jest jeden problem gdyż muszę zgłosić ten fakt na policji ale nie wiem  co mam zgłosić ? Przestępstwo z art 286 par. 1 kk czy wykroczenie z art 119 KW czyli przywłaszczenie gdyż ja odesłałem reklamując zakupiony przedmiot warty 75 złotych a sprzedający pomimo odrzuconej reklamacji nie odesłał mi zakupionego czyli mojego wyświetlacza... 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

Wypełnij wniosek bez zgłoszenia na policję. We wniosku możesz poprosić Allegro aby dokonało zgłoszenia za Ciebie. Jeśli dziś odrzucili reklamację to skąd wiesz, że Ci nie odeślą towaru? Sprzedający ma 24 godziny na odpowiedź w dyskusji.

oznacz moderatorów
vel_diablo
#7 Wielbiciel#

Ten czas już  minął tak z  dwa tygodnie temu. Zacytowałem swoje pierwsze pismo w dyskusji aby wszystkiego od nowa nie pisać 🙂

oznacz moderatorów