anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Preferencje wyszukiwarki

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Mam taki pomysł na rozwój Allegro.

Często szukam części i akcesoria do swojego auta lub na przykład do aparatu cyfrowego. Zawsze muszę przelikiwać się przez filtry zanim pokażą się pasujące mi oferty.

Może można by takie filtry zamrozić w pewnych kategoriach ? Albo ustawiłbym że mam aparat taki i taki albo auto takie i takie a potem filtr ustawiał bym tylko na pasujące lub uniwersalne lub bez filtra jeśli bym szukał dla kogoś 🙂

Mi by to ułatwiło na przykład wyszukiwanie 🙂

@jeśli to nie ta kategoria z takimi pytaniami, lub dział lub nie miejsce to niech moderator przeniesie w odpowiednie 🙂

pozdrawiam

Highlighted

Odp.: Preferencje wyszukiwarki

Idź do rozwiązania
#12 Orędownik#

Można , tylko allegro za to obciąży sprzedawców dodatkową prowizją , a ci przerzucą ją na klienta

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
Moderator
Moderator

@lopala W tym momencie takie zmiany w wyszukiwarce nie są planowane, ale to bardzo ciekawy pomysł. Samo miejsce na podzielenie się swoim pomysłem jest jak najbardziej prawidłowe, więc bardzo Ci dziękuję. 

Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#12 Orędownik#

Każdy pomysł dobry byle był to pomysł wielce szanownego ,jedynego ,niepowtarzalnego prezesa tysiąclecia

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
Moderator
Moderator

@lew433 Czyli kogo masz na myśli? 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#12 Orędownik#

Dokładnie jak napisałem !!

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#12 Orędownik#

@lopala Kiedyś wyszukiwarka zapamiętywała ustawione sortowanie, później zaczęła je resetować przy każdym wyszukiwaniu na rzecz trafności.

Kiedyś mejla z np. nowymi ofertami w obserwowanych wyszukiwaniach można było otworzyć w przeglądarce. Jakieś 2 lata temu usunięto tę możliwość bez zapowiedzi, tak po prostu. Gdzieś na początku miesiąca w którymś mejlu pokazał się pasek "otwórz w przeglądarce". Klikam, a tam ankieta z pytaniem dlaczego w to kliknąłem i jakie są moje propozycje co do działania takiej funkcji😂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

No mi bardziej chodziło o to aby w parametrach swojego konta ustawił auto jakie mam a potem przeszukując kategorie z częściami do aut pokazywałby by mi się tylko te pasujące do mojego auta bo sprzedający parametryzujemy sprzedawany artykuł. Jeśli szukałbym dla somsiada na przykład to jednym kliknięciem zdejmowanym taki filtr 🙂 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#12 Orędownik#

@lopala Ja wiem o co Ci chodziło, ale sens mojego posta był inny. Mianowicie taki, że na allegro było sporo (fajnych) rzeczy, które znikały bez śladu z dnia na dzień, albo były zastępowane "usprawnionymi" (inaczej) wersjami, które nie dorównywały pierwowzorom.

Przykład pierwszy z brzegu: obserwowane wyszukiwania. Pamiętasz jak to kiedyś wyglądało i jakie miało opcje? Bo ja pamiętam, że każde zapisane wyszukiwanie można było edytować i dowolnie zmieniać jego kolejność na liście (a ta kolejność na liście implikuje to, w jakiej kolejności przyjdą nowe oferty w codziennym mejlingu). Aż pewnego dnia przyszedł jakiś nowy do pracy w dziale UI/UX i stwierdził, że on te obserwowane wyszukiwania ulepszy (co by wykazać się przed przełożonymi i uzasadnić swoje przyjęcie do pracy).
Pamiętam te ogniste, pełne entuzjazmu zapowiedzi (może nawet mam gdzieś w starych mejlach od allegro). Miało to mieć wszystkie funkcje oryginału i jeszcze jakieś dodatkowe inne bajery. I co? I nic. Minęło chyba z 5 lat odkąd jakiś świeżak to popsuł i nadal nie jest to choćby tak funkcjonalne, jak poprzednia wersja. Popsuć to coś łatwo, ale naprawić to nima komu (tak parafrazując Ferdka Kiepskiego).
Więc tak przy okazji zawołam @_HolaOla_ @cloudcloud @nat_not i spytam, czy któraś z Was mogłaby szepnąć na uszko parę słów komu tam trzeba i dowiedzieć się, czy bodaj starą funkcjonalność tej opcji ktoś w końcu przywróci?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
Moderator
Moderator

@lopala tak jak pisała Ola, nie planujemy zmian w tym zakresie na nadchodzącym czasie.

Klaudia
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...