anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dokończeniem płatności

Danielczajkowski
#7 Wielbiciel#

Witam, od około 2 tygodni mam problem ze sfinalizowaniem transakcji w aplikacji allegro. Przy dojściu do płatności przelewem i przekierowaniu na stronę logowania banku pojawianie komunikat, że przeglądarka jest nieaktualna i zmień ją przez co kilka transakcji musiałem anulować . Kłopot nie pojawia się na komputerze. Dodam, że wszystkie aplikacje na telefonie mam systematycznie aktualizowane.

Wyczyściłem pamięć z aplikacji allegro, następnie zainstalowałem ja na nowo, ale niestety problem nie znika. Będę bardzo wdzięczny za wskazówki, które pomogą mi naprawienie usterki. 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Danielczajkowski W jakim banku posiadasz konto, z którego próbujesz opłacić zamówienie? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Danielczajkowski
#7 Wielbiciel#

Bnp paribas 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Danielczajkowski Rozumiem, dziękuję za informację. Po naszej stronie wszystko wygląda w porządku. Wygląda na to, że bank może mieć jakieś chwilowe problemy - otrzymaliśmy podobne zgłoszenia i również dotyczyły tego banku. Sugeruję, abyś skontaktował się bezpośrednio z obsługą banku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Chittagong
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam podobny problem trwający od kilku dni. Przeglądarka Chrome (aktualizowana), bank BNP Paribas. Po przekierowaniu na stronę logowania do banku pojawia się komunikat o niewspieranej lub nieaktualnej przeglądarce. Nie mogę dokończyć płatności. Kontaktowałam się z bankiem, usłyszałam, że klienci zgłaszają podobne problemy ale wina nie leży po stronie banku, lecz serwisu Allegro. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Chittagong Dzięki za zgłoszenie. Już konsultuję z odpowiednim zespołem. Wkrótce wrócę z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Chittagong
#7 Wielbiciel#

Dodam jeszcze, że samo logowanie do banku z przeglądarki się udaje, problem pojawia się przy przekierowaniu do płatności z Allegro. 

oznacz moderatorów

smieszek221
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  mam dokładnie ten sam problem jakie jest rozwiazanie?? Wszystko zaktualizowane a im wiecej aktualizacji tym wszystko gorzej działa.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smieszek221 Spróbuj skorzystać z innej przeglądarki 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

smieszek221
#8 Zapaleniec#

Co to za rozwiazanie?? Korzystam z aplikacji, tam nie ma wyboru przegladarki

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smieszek221 Wyboru domyślnej przeglądarki dokonujesz z poziomu swojego urządzenia. Z jakiego banku korzystasz?  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

smieszek221
#8 Zapaleniec#

Obojetnie która jest domyślna, cookie usuniete. Pko bp

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smieszek221 Z jakiej przeglądarki korzystasz, z której jej wersji? Którą wersję aplikacji Allegro masz zainstalowaną na urządzeniu? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

smieszek221
#8 Zapaleniec#

Wszystkie zaktualizowane przed chwilą. Aplikacja też.  Wyskakuje PayU że nie jest aktualna. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smieszek221 Potrzebowałabym dokładnych wersji oprogramowań, żeby zgłosić tę sprawę do działu technicznego. Nie mamy innych podobnych zgłoszeń z ostatniego czasu, a zgłoszenia z sierpnia (w tym wątku) rozwiązała aktualizacja aplikacji Allegro. 

Wersję aplikacji Allegro sprawdzisz w krokach Moje Allegro -> Konto -> O programie

Wersję przeglądarki sprawdzisz już w zależności od tego, z jakiej przeglądarki korzystasz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

smieszek221
#8 Zapaleniec#

Allegro 8.44.0

Chrome 119.0.6045.66

oznacz moderatorów

smieszek221
#8 Zapaleniec#

Jak zrobie dodatkow info na tym ekranie który wyskakuje. Wskazuje wersje payu 1.0.15.  Po wpisaniu w google sa nowsze, ale co trzeba zaktualizować?? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smieszek221 Konsultuję to, kiedy tylko się czegoś dowiem, to dam Ci znać w tym wątku 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smieszek221 Dostałam odpowiedź od Operatora, że w Twoim przypadku powinno pomóc odinstalowanie i zainstalowanie przeglądarki na nowo. Jeśli problem się powtórzy, to daj proszę znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

smieszek221
#8 Zapaleniec#

To ciekawe bo wywaliłem apke i przez chrome działa. 

oznacz moderatorów