anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z opłaceniem zamówienia na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:74783381
#4 Eksplorator#

Witam. Zakupy wykonałem dziś przed godziną 10, zapłaciłem kartą i płatność pozostaje w toku mimo że pieniądze z konta zostały pobrane oraz dostałem powiadomienie na maila iż zakupiłem produkty. Czy stan płatności w toku długo się utrzymuje? Czy też może jest inny tego powód?

oznacz moderatorów
123 ODPOWIEDZI 123
Client:101860483
#8 Zapaleniec#

Mam to samo. Środki pobrane płatność w toku.. 

oznacz moderatorów
mewash101
#7 Wielbiciel#

podbijam. dopiero co założyłem Allegro Pay, ponad godzinę temu zrobiłem zakup i cały czas wisi. Napisałem kilka wiadomości do Allegro, próbowałem też zamówić rozmowę, ale nic to nie daje...

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  potwierdzam jako sprzedający , brak płatności od 45min 

oznacz moderatorów
kulczas123
#7 Wielbiciel#

Mam to samo 😕

oznacz moderatorów
maryjan_wmk
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. 

oznacz moderatorów
Shinjann
#7 Wielbiciel#

Też czekam. Płatność w toku. Z allegro cisza.

oznacz moderatorów
Client:82503864
#7 Wielbiciel#

U mnie również, nie wiem czy czekać na aktualizację, czy anulować i zakupić jeszcze raz

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

zaczekajcie na moderatorów , może awaria .

oznacz moderatorów
karmaipasza_pl
#11 Animator#

Mamy taki sam problem.
Widać, tutaj https://downdetector.pl/status/allegro/ , że problem globalny allegro.

karmaipasza_pl_0-1656925230906.png

 

oznacz moderatorów
bruno444
#7 Wielbiciel#

Też czekam. Blik też nie działa i temu tym chciałem zapłacić. Może to mieć coś ze sobą wspólnego?

oznacz moderatorów
gjarek98
#7 Wielbiciel#

Mnie również pobrało z konta 13 minut temu. Metoda płatności Google Pay. Co ciekawe nie wyświetlał się Blik w opcjach płatności. Zawsze go używam, więc akurat skorzystałem z GPay. Szkoda, bo płatność do 12:30 i dostawa następnego dnia. 

oznacz moderatorów
Picia-2007
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo,zakupy zrobione,pieniądze poszły,ale brak potwierdzenia.

oznacz moderatorów
muszka1005
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Mam ten sam problem. Może ktośto sprawdzi i jakoś zareaguje.

oznacz moderatorów
gortat147
#7 Wielbiciel#

Mam identyczny problem 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@@ @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  to chyba grubsza sprawa , nie tylko PAY , ale i szybkie przelewy nie działają , wiszą zamówienia z płatnością ,,rozpoczętą ,,

oznacz moderatorów
ArtkowskiStore
#2 Obserwator#

U mnie to samo. Allegropay, płatność w toku. Od razu spłaciłem na Allegropay, pieniądze z konta poszły, wciąż bez zmian. „Dług” wisi jak i płatność w toku

oznacz moderatorów
Ozzymaster1
#7 Wielbiciel#

Problem jest ze wszystkimi płatnościami. Karta i Google Pay też nie przechodzi.

oznacz moderatorów
Elodia87
#7 Wielbiciel#

Mam to samo. Spłaciłam jakiś kwadrans temu raty z allegro pay, z konta kasę pobrało ale raty widnieją caly czas jako niezaplacone 😕

 

oznacz moderatorów
p_bechas
#2 Obserwator#

To samo u mnie, płaciłem VISA  godzinę temu,  pobrało z konta , na allegro płatność w toku, dziwne było to że musiałem wpisywać dane karty która była już zapisana od miesięcy,  ten szczegół jest alarmujący.

oznacz moderatorów
Janc1906
#2 Obserwator#

Mam to samo. Przed godz. 10.00 zamówiłem jeden towar i transakcja przeszła, a o 10.00 u innego dostawcy operacja w toku. Zgłaszałem w banku problem, sprawdzili i powiedzieli, że u nich jest ok. W Allegro jest jakiś problem. 

oznacz moderatorów