anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedającym

MAMY ROZWIĄZANIE!
HelenaPaulina
#8 Zapaleniec#

Kupiłam produkt. Wyznaczyła miejsce odbioru błędnie.

Gdy się zorientowałam produkt był 600 km ode mnie w punkcie odbioru Żabka.

Zadzwoniłam do Zabki kilkukrotnie upewniłam się że produkty zostanie zwrócony do nadawcy.

Nadawca stwierdził że towaru nie przyjmie

Pierwsze pytanie było o covid

A potem było tylko gorzej.

Stanęło na tym że towar nie zostanie przyjęty gdyż nie ja płacę za jego odesłanie.

Gdy powiedziałam że są winni mi pieniądze pomniejszone o wartość odesłania towaru nie zgodzili się. Straszyli krokami prawnymi, kancelarią prawną i postępowaniem sądowym.

Gdy wystawiłam ocenę na Allegro zagrozili rozprawę sądową o zniesławienie jeślij do końca dnia Nie usunę oceny. 

Jak walczyć z takimi oszustami, którzy swojego nie odpakowanego przez nikogo towaru nie chcą odebrać?

 

 

 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
Awo7959
#12 Orędownik#

@HelenaPaulina  Jeśli ma Pani otwartą dyskusję ze sprzedawcą niech jej Pani nie zamyka

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@HelenaPaulina A nie sądzisz jakim trzeba być "głupcem" żeby zastraszać za komentarz, idź zgłoś na policję, nie daj się zastraszyć.

oznacz moderatorów
Awo7959
#12 Orędownik#

@HelenaPaulina  I koniecznie niech Pani powiadomi Allegro.

oznacz moderatorów
Awo7959
#12 Orędownik#

@HelenaPaulina  czy otworzyła Pani tak jak zalecał tu @LEW433  dyskusję ze sprzedawcą?

oznacz moderatorów
Awo7959
#12 Orędownik#

@HelenaPaulina  jeżeli tak to niech Pani napisze sprzedającemu że rezygnuje Pani z zakupu, i tu ma Pani możliwość napisać że forma kontaktów sprawiła że czuje się Pani zastraszona,etc. po 24h poprosić o pomoc Allegro. Możliwe że będzie Pani musiała ponieść koszt przesyłki (zły adres dostawy z Pani winy) A podobny i może tańszy produkt kupić u innego Sprzedawcy.

oznacz moderatorów
Awo7959
#12 Orędownik#

@Hardmasa Pani przyznała że to jej wina.

oznacz moderatorów
Hardmasa
#8 Zapaleniec#

Jeżeli to prawda z zastraszaniem to zgłosić na Policję albo napisać mu, że zgłosi Pani na Policję powinien odpuścić. Całej sprawy i przebiegu transakcji nie znamy. 

Trochę dziwne, że Pani wybrała odbiór 600km od swojego miejsca zamieszkania. 

Może celowo może nie to tylko Pani wie

Z tego co wiem odbiór ustawia się automatycznie według Pani zamieszkania i trzeba się postarać żeby wybrać inne miejsce odbioru np 600km dalej 😂

 

 

 

oznacz moderatorów