anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedawcą

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

Szanowni kupujący , czy zgadzacie się z pozycją najwyższej jakości zamówionego zakupu, szanowania, dbałości i staranności w zrealizowaniu zamówienia dla kupującego jak najstaranniej i najszybciej..... ?

Kupujący w relacji lekceważania przez sprzedawców z praktyką w sprzedaży. Handel i doświadczenie przeciw kupującemu. POCZUCIE PEWNOŚCI i BEZKARNOŚCI to ich sposób na kupującego .

Mają gdzieś potrzebę, oczekiwanie, zadowolenie kupującego. Nie liczą się z relacją życiową kupującego, który dokonuje zakupu w jakim planie swoich potrzeb.

Sklep [edycja] Sprzedał mi gitarę z WADAMI. Niedomalowana część gitary, zacieki i nierówności w części drewnianej gryfu. Po zgłoszeniu sytuacji , lekceważący i milczący stosunek do obniżenia ceny po zakupie. Drwina i tupet w dyskusji i propozycja zwrotu z mozliwością zakupu innej gitary z wyższej półki, bez przeprosin i propozycji zadośćuczynienia. Pomoc allegro coś zrewolucjonizowała i dotyczy się spór o rozwiazanie relacji .... TAKIEGO OCZEKUJEMY MY KUPUJĄCY TRAKTOWANIA i NIEPEWNOŚCI KUPOWANIA ? ....Poproszę o wypowiedź na ten temat...... Pozdrawiam

oznacz moderatorów
154 ODPOWIEDZI 154

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

ODPOWIEDŹ DO TREŚCI PONIŻEJ

POMÓWIENIE ! TAKIE FAKTY NIE MAJĄ MIEJSCA !!!!

 

DO

 

 

uEdka
#19 Nestor#

@xyz96 kupujący wyraźnie napisał, że nie chce robić zwrotu ani reklamować, chce tylko żeby sprzedający oddał mu część pieniędzy i wtedy „wady” gitary przestaną mu przeszkadzać.

oznacz moderatorów

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

Udokumentowane WADY i ZŁA JAKOŚĆ.

Świadoma wysyłka z WADAMI.

ZAPŁATA i OCZEKIWANA JAKOŚĆ Z OPISEM SKLEPU,

Jakie wnioski, bo z opisów  _Likos_ wynika bałagan !

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

xyz96 niech reklamuje, kto jemu przeszkadza?😄 Tylko on chce obniżki ceny co nie jest zgodnie z obowiązującym prawem.

§ 1."kupujący może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. "

oznacz moderatorów

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

Świadoma sprzedaż z WADAMI.

Niekompetencja sklepu.

Zapłata za zamówienie.

Odbierasz paczkę i widzisz WADY i ZŁĄ JAKOŚĆ MALOWANIA, NIERÓWNOŚCI, ZACIEKI. Sprzedawca widział przed wysyłką towar i co ..... Przy zakupie o to mi chodziło !.

 

 

doświadczaj takich zakupów i bądź SZCZĘŚLIWY . POWODZENIA

oznacz moderatorów

aesacus1955
#8 Zapaleniec#

Ty będziesz na tej gitarze grał?, czy się z nią p.....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@aesacus1955 Jak dobrze polakierowana, lepszy poślizg więc lepsza do p......🤣

oznacz moderatorów

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

Do aesacus1955

Nie wiem do czego to zmierza, ale skoro ZNASZ TEMAT Z DOŚWIADCZENIA. BRAWO

oznacz moderatorów

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

MANIPULACJA W WYKONANIU RED #16 Inspirator# : @Client:80007735 twój wpis jak najbardziej nadaje się na sprawę sądową ..... itd.

Sprzedawca każdy tak myśli.....

WSZYSTKO JEST Z WINY SPRZEDAWCY.

 

GDYBY SPRZEDAŻY UCZCIWIE DOKONANO I NIE BYŁOBY TEMATU !

 

TREŚĆ MOJA W OPISACH JEST ZWIĘZŁA BO DOTYCZY PROBLEMU Z ZALEŻNOŚCIĄ :

 

1. SKLEP SPRZEDAŁ WADLIWY TOWAR

2. OTRZYMAŁ ZA TO ZAPŁATĘ

3 OFERTA SKLEPU WSKAZUJE W OPISIE NA PRODUKTY ZACHWALAJACE DOBRĄ JAKOŚĆ.

 

W TAKIEJ RELACJI NIE MOŻNA OPISYWAĆ NICZEGO WIĘCEJ BO TYLKO TYLE SIĘ WYDARZYŁO !

Wysłano świadomie wadliwy produkt aby zejść ze stanu magazynowego i ZAROBIĆ.

Gitara nie wiem ile juz razy była z innych reklamacji !!!!

 

SPRZEDAWCA JAK BĘDZIE SPRZEDAWAŁ DOBRĄ JAKOŚĆ TO KUPUJACY NIE BEDZIE TEGO NAGŁAŚNIAŁ . ŚWIADOME WYSYŁKI WADLIWEGO TOWARU RODZĄ TAKIE SYTUACJE.

oznacz moderatorów

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

Odpowiedź do RED /kopia części z tekstu poniżej/

RED nie wie chyba czym jest szacunek. Biblia ujmuje UCZCIWOŚĆ, SPRAWIEDLIWOŚĆ, PRAWDĘ TAKŻE. Zapłata była uczciwa , zgodnie z ofertą. Oczekiwanie zamówienia BEZ WAD i JAKICHKOLWIEK USZKODZEŃ. W czym kłopot: zamówienie nieuczkiwie zrealizowane, sprawiedliwość : zakłamanie faktów i brak porzadnego podejścia sprzedawcy: dzwoni i się drze, zamiast zrobić wszystko aby DOSTARCZYĆ GITARĘ BEZ WAD ! i to na swój koszt- SPRAWIEDLIWE TO JEST !.

RED chcesz to sobie kupuj z wadami, płać za to, nie reklamuj, odsyłaj NA WŁASNY KOSZT, dopłacaj do takich sklepów, zakłamuj błędy sprzedawców i pisz o nich SĄ ŚWIETNI....Twój wybór. Miałby sklep , może założę dla ciebie i zapraszam na zakupy, będę sprzedawał samo wadliwe tałatajstwo - DLA CIEBIE.....

----------------------------------------------------------------

Od RED :

@Client:80007735 twój wpis jak najbardziej nadaje się na sprawę sądową itd .........  dalsza treść w opisach.........

Fragment :

jak masz problemy z gniewem, jakimiś niepewnościami czy jakieś obawy to jest ktoś taki jak lekarz pierwszego kontaktu on cię skieruje do odpowiedniego specjalisty

jeżeli czujesz się oszukany to masz całe spektrum przepisów polskich, według których możesz działać

ja ci polecam starą biblijną maksymę "szanuj bliźniego swego jak siebie samego" a nie będziesz miał problemów ze Sprzedawcami.

 

 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

Client:80007735 cóz poczytałem i mam takie wnioski: troche przykre że masz zle doświadczenia z jednym konkretnym msprzedawca a piszesz o wszystkich. Jako sprzedawca mam naprawde bardzo dobre doświadczenia z 99% klientów i to że w jednej transakji na kilkadziesiąt jest gorzej nie uprawnia mnie do pisania o wszystkich klientach jacy to są beee

Co do samej transakcji to zbyt mało wszyscy o niej wiemy: nie wiemy jaka była cena gitary w odniesieniu do średniej - jełśi produkt był z najniższej półki w najniższej cenie to naprawde trudno sie spodziewać super jakości wykonania. Nie doczytałem o wadach wskazujących na funkcjonalnośc produktu. Oczywiscie estetyka jest bardzo ważna lecz niska cena produktu z reguły wiąże sie z gorszą jakością wykonania i zawsze trzeba sie z tym liczyć kupując produkty z najniższej półki.

Co do samej reklamacji - cóż nie wiemy czy było co reklamować skoro produkt był w pelni funkcjonalny. Natomiast napisałeś że sprzedawca zaproponował Ci odstąpienie od umowy i zwrot całej wpłaty. To czemu nie korzystasz??? Kupiłbyś gitare u innego sprzedawcy lub gitare w wyższej półki a problem byłby rozwiązany. Naprawde nie rozumiem:(

oznacz moderatorów

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

Do _Likos_

Sprzedawco, wiem i mam doświadczenie z innymi sprzedawcami = są bez wad :). Tylko o nich się nie pisze !. Skoro klient jest zadowolony i sprzedawca, bo handluje porządnie-że tak powiem.Weryfikacja na płaszczyźnie SPRZEDAWCA-KLIENT zgodna z regułami poprawnego handlu trwa.

Opis w ofercie sklepu zapewniał o dobrej jakości sprzedawanego asortymentu, są różnice między ceną i jakością. Tylko poziom dotyczy , nie jak w moim przypadku złego pomalowania, i nierówności z zaciekami po malowaniu. Takie wady dotyczą również

Lamborghini......

......

Natomiast sprzedaż z wadami wymaga poinformowania i decyzji kupującego !!!!

Sprzedawca nie zamieszcza o tym wpisu, ani nie informuje. Kupujący czytając ofertę : bardzo dobra jakość naszych produktów . na tą opcję liczy . Nie kupuje się dla reklamacji , odsyłania, wymiany.....Sprzedawca wiedział co sprzedaje.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:80007735 Daj sobie spokój, tutaj inni sprzedawcy będą Ci wmawiać, że to wszystko Twoja wina, że masz iść do lekarza specjalisty, albo będą Cię straszyć sądem. To nie ma sensu. Kupiłeś zachwalany przez sprzedawcę bubel, tandetę i masz prawo domagać się wymiany na towar zgodny z opisem i zgodny ze zdjęciami, lub obniżenia ceny. Na zdjęciach i w opisie ta gitara nie ma żadnych wad, wygląda idealnie. Pamiętaj o jednym - to są dyskusje kupujących, ale "porad" udzielają tu głównie inni sprzedawcy.

oznacz moderatorów

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

Dzięki , oczywiście i proces trwa równolegle . Skorzystam z wszystkich możliwości . Pomyślności na niwie życia :).

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Client:80007735 Jestem przekonany ze po twoich płaczach na AG już nie będziesz miał możliwości dokonania zakupu u szczęści sprzedawców na allegro.😉

oznacz moderatorów

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

Do aragil

Sprzedawca bez WAD nie plącze ZYSKU ze ZŁĄ OBSŁUGĄ , i WYSYŁEK Z WADLIWĄ ZAWARTOŚCIĄ. Sam tego doświadczam wśród sprzedawców od których regularnie kupuję od bardzo dawna. Od nich doświadczam zadowolenia handlu z nimi.....ROBACZYWKI właśnie tutaj się rozkładają w opisach spraw....

oznacz moderatorów

Cott666
#10 Popularyzator#

@Client:80007735Trzeba mieć tupet żeby domagać się obniżki ceny! Jeżeli gitara jest WADLIWA to się ją odsyła. Skoro nie chce Pan odesłać, znaczy że jest dobra. Cena też chyba przystaje do jakości. Takie żebranie o obniżkę ceny to już chyba plaga na Allegro.

oznacz moderatorów

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

 

Dyskretydacja to nie metoda. Sprzedaż bez WAD i DOBREJ JAKOŚCI i nie byłoby tematu....

 

Nie dokonuje się zakupów dla OTRZYMANIA WADLIWEGO TOWARU ! i później zmagania się z niekompetencjami sprzedawcy !!!!. Zapłata po zakupie wymaga odebrania zamówienia DOBREJ JAKOŚCI , BEZ WAD !!! . Tym bardziej świadomie wysłanego wadliwego produktu. To było pierwsze pytanie w rozpoczętej dyskusji ze sprzedawcą. Tyle w temacie...Sprzedawco !

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:80007735 To skoro już tak publicznie podałeś nick sprzedawcy (co swoją drogą nie jest dozwolone na AG), to podaj jeszcze nr oferty, gdyż zapewne nie tylko ja jestem niezmiernie ciekaw, czy była to gitara za 200 zł, czy może jednak za 2000 zł.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

@Client:80007735  Czytam te pretensje i dochodze do nieciekawych wnioskow🤔 Czy mozesz wrzucic link do Twojej aukcji i jakies zdjecia ktore zobrazowalyby Twoja krzywde😉 Narazie widze tylko bicie piany z Twojej strony😉

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:80007735 Przyłączam się do prośby @Knowhere o link z ofertą, łatwiej będzie ocenić jakość przedmiotu o jakim mowa

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów