anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem w allegro onebox

MAMY ROZWIĄZANIE!
ana_nowa
#7 Wielbiciel#

Prawie miesiąc temu mąż nadał zwrot do paczkomatu allegro one box. Nie zauważył problemów technicznych i też mi nic nie zgłaszał, dopiero po jakimś czasie zastanowiło mnie to że nie dostałam zwrotu środków za towar i okazało się że paczka zacięła się w automacie. Zgłaszałam sprawę przez formularz allegro i niby jej szukają ale strasznie długo to trwa. Problem też że już mąż nie pamięta dokładnie dnia i godziny nadania zwrotu. Kwota za towar jest znacząca. Nie wiem już co mam robić bo to trwa i trwa a czas na zwrot towary już dawno minął. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ana_nowa Jeśli sprawa jest już wyjaśniana, pozostaje czekać na kolejną odpowiedź. Czy jesteś w kontakcie ze sprzedającym? Wie o problemach z tą przesyłką?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
ana_nowa
#7 Wielbiciel#

W pierwszej kolejności pisałam do niego dlaczego nie ma zwrotu więc wie że jest problem 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@ana_nowa wyjaśniasz sprawe z allegro bo to było darmowe odesłanie w ramach smarta zapewne więc stronami w realizacji umowy przewozu zwrotu są nadajacy i allegro. Ustawa jasno określa że koszty zwrotu i odpowiedzialność za zwrot do chwili odebrania przez sprzedawcę ponosi kupujący oraz że sorzedawca ma na zwrot 14dni od chwili zgloszenia ale może się z nim wstrzymac do chwili doręczenia mu tego towaru. Czy tej paczce przypisano chociaż nr nadania do sprzedawcy bo sam kod zwrotu ustawowo nie jest dowodem nadania paczki

oznacz moderatorów
ana_nowa
#7 Wielbiciel#

Niestety mam tylko kod zwrotu, nic więcej nie zostało wygenerowane. 

oznacz moderatorów