anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

promocja 10 monet za kupienie blikiem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:28741219
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dzień dobry, 15 lutego pierwszy raz zapłaciłam blikiem za zakupy, w promocji 10 monet za kupienie blikiem. Przez 7 dni sprawdzałam żeby dodać monety i nie miałam takiej opcji. Jak mogę sprawdzić czy zrobiłam coś źle

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:28741219 konsultuję tą sprawę, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:28741219 Trochę tam jest zasad:

§3 Zasady Promocji

  1. Promocja dedykowana jest zarejestrowanym Użytkownikom posiadającym Konto występującym w Allegro w charakterze Kupujących, którzy w dniu 08.02.2022 r spełnili następujące warunki:

    a) nie korzystali z Płatności BLIK za pośrednictwem Allegro.pl od momentu rejestracji konta

    b) w okresie 07.02.2021 r. - 06.02.2022 r. korzystali z płatności za pomocą szybkiego przelewu i/lub przelewu tradycyjnego w ramach Allegro Finanse w celu opłacenia przynajmniej jednej Transakcji na Allegro

  2. Promocją nie zostaną objęci Kupujący działający w ramach Konta Firma, o którym mowa w pkt. 2.4. Regulaminu Allegro.

  3. Promocja polega na przyznaniu Użytkownikom Monet promocyjnych za daną Transakcję na Allegro opłaconą przy wykorzystaniu Płatności BLIK. Przyznanie Monet promocyjnych nie wyklucza przyznania Monet na zasadach określonych w § 4 ust. 3 Regulaminu Programu Monetowego.
  4. Za pierwszą Transakcję na Allegro, zawartą zgodnie z warunkami opisanymi w ust. 7 poniżej, Użytkownik otrzyma możliwość odbioru 10 (dziesięć) Monet promocyjnych.
  5. Łączna liczba Monet promocyjnych, która może zostać przyznana danemu Użytkownikowi, nie może przekraczać 10 (dziesięciu) Monet w przeciągu Promocji.
  6. Łączna liczba Monet promocyjnych, które mogą zostać przyznane wszystkim Użytkownikom w Okresie trwania Promocji, nie może przekroczyć limitu 320 000 (trzystu dwudziestu tysięcy) Monet.
  7. Aby otrzymać liczbę Monet promocyjnych wskazaną w ust. 4 powyżej, Użytkownik musi spełnić łącznie poniższe warunki:

    a) w Okresie trwania Promocji zawrzeć Transakcję na Allegro o minimalnej wartości 50 zł (w tym koszty przesyłki),

    b) dokonać płatności za Transakcję na Allegro o której mowa w pkt. a) powyżej, na Allegro przy użyciu Płatności BLIK;

  8. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety i kupony. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 7 dni, liczonych od dnia spełnienia warunków, o których mowa w pkt. 3. powyżej.

  9. Po kliknięciu w przycisk [Odbierz] Monety Promocyjne zostaną automatycznie przypisane do Konta Uczestnika Promocji. Uczestnik Promocji może sprawdzić stan Monet Promocyjnych w ramach swojego Konta : Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety i kupony.
  10. Zasady gromadzenia Monet, zakupu Kuponów promocyjnych oraz zasady ich wykorzystania określone są w Regulaminie Programu Monetowego.
  11. Szczegółowe informacje dotyczące warunków skorzystania z metody płatności BLIK dostępne są na stronie: https://allegro.pl/pomoc/faq/jak-zaplacic-za-przedmioty-blikiem-XEGm1AXe2I7.
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:28741219 wracam z informacjami. Przykro mi, ale nie spełniłaś warunków promocji, ponieważ nie był to pierwszy zakup opłacony BLIKiem. Sprawdziliśmy, że korzystałaś z tej metody płatności już w lipcu  i sierpniu 2021 roku.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:28741219
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedz, zapomniałam że płaciłam już blikiem, było to dosyć dawno.

oznacz moderatorów